Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha ketten vagyunk, akkor én...

Ha ketten vagyunk, akkor én vagyok a mindene, mások előtt levegőnek néz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy srácba már 2 és fél éve,de nem gondoltam volna,hogy jóban leszünk,mert Ő a nagymenők között is menő kb,engem meg alig ismer valaki a suliban.

De év eleje óta nagyon jóban vagyunk,csak ezt mások nem annyira látják...


Kaptunk egy közös feladatot és náluk csináltuk meg a ppt-t hozzá és akkor jóban lettünk annyira,hogy azóta suli után náluk vagyok és hétvégén is néha.

Akkor tök normális,mindig hülyéskedünk és Ő folyton azt mondja,hogy mennyire szeret és hogy mennyire imád meg ölelget meg ha fekszünk az ágyában,akkor csak úgy rám fekszik,pedig simán elférünk rajta ketten(franciaágy)...


De mások előtt valahogy megváltozik,csak köszön és ennyi,a suliban oda sem jön hozzám,viszont az utolsó órán a suliban mindig ír sms-t,hogy ugye megyek hozzájuk délután...


Ez nekem annyira sz**ul esik :SS



14/L


2012. jan. 1. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak kihasznál..lehet tervei vannak veled az ágyban és utána még sz..abb lesz a helyzeted...

Én akkor foglalkoznék a dologgal jobban ha felvállal a barátai elött is minimum odamegy hozzád..és bevon a társaságban..addíg gáz ha nem mutatkozik veled....nehogy kihasználjon!!!

2012. jan. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne várd el senkitől ,hogy megértsen egy férfit.:D

Kérdezd meg nyugodtan tőle:) - ha nagyon zavar ez,akkor mond el neki.nem várhatja el ,hogy tűrd. legyél magabiztos- !

2012. jan. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszéld meg vele! Tudja, hogy te így érzel?

Az sem baj, lesz egy kis bűntudata, amit olvastam, az alapján ráfér...

2012. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érzi, hogy tetszik neked, de azt is, hogy te nem mersz lépni, kérdezni, kiállni magadért és ki is használja ezt.

Légy magabiztosabb és kérdezz rá, mi a helyzet, mit akar tőled!

2012. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!