Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan csajról aki hónaponta váltogatja a pasikat?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem a csaj 13 éves, és szerelmes belé a fél suli. Eddig több mint 5 pasija volt, és minddel smárolt is. Komolyan herpesze lesz xĐ. Majdnem bukásra áll épphogy átmegy a 8.-ba. Emmellet sok fiúval flörtöl majd szépen lassan kihasználja őket. Plázabicss a kiscsaj, közben divatemo. Úgy viselkedik mint egy pr*sti. Foggalmam nincs a fiúk mit látnak benne? Jaa és mindig kinnt a segge. Élvezi, hogy a fiúk b@szlatják. Én az osztálytársa vagyok, kívülállóként ezt tapasztalom. 14/L
2009. máj. 20. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kisebbségi komplexus,önértékelési zavar,talán elhanyagolt családi háttér is
2009. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

talán szép a csaj, meg szexi, kihívó. de egy idő után csak kihasználják, nem hinném h szerelmesek belé, inkább csak meghuzni akarnák, persze csak ak orabeliek, mert a nagy fiúk még dedósnak találnák, hacsak nem fejlett a lány, az igazi férfiak nem értékelik ha egy lány könnyűvérű, max az ágyig, utána eldobják, mnit egy zsepit. persze attól h élvezi, h kell a pasiknak ésk ihasználja az adottsgait, még nem prosti, csak fiatal :)

esetleg a lányok irigyek rá?

2009. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló írta le a lényegét a dolognak! Magyarázható akárhogy, meg lehetsz rá írigy, de ne tedd. Elég szar lehet neki így is. Most még "híres", de aztán lassan hírhedt lesz...
2009. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnálom azt a lányt. Az első válaszoló megadta a lényeget. Két év, és mindenki k*rvának nézi! Ne irigyeld.
2009. máj. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hetedikes vagyok, és a leírás passzol az osztálytársamra, kivéve, hogy emo. Teljesen ugyanilyen, és minden fiút piszkál. Pl.: Elkezdi pöckölni az orrát, és miután a fiú már nagyon ideges lesz, megfogja a kezét és kicsavarja, és úgy gondolja a csaj, hogy ez jó móka. Nem áll bukásra, éppenhogy nem. De teljesen ilyen. Igaz, hogy a fiúk piszkálják, de csak azért mert idegesek, de ezt már írtam. A háta mögött lek*rvázzák, és pics@ a beceneve :D Mindenki utálja, még a lányok is. Egy csomó hazugságot kitalált, de ez már elsőtől így megy. De az első válaszolónak van igaza.
2009. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

erről a leírásról 1 zene jut eszembe:

írjátok be youtubera: Ribi Rebi


ha meghallgattátok irjatok véleménytxD

2009. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A biológiai magyarázat a korai nemi érés...az h imo..na szerintem a feltünési mánia jele,ami utalhat elhanyagoltságra,közvetett családi kapcsolatra stb...a lényeg hogy ha igy folytatja mire odakerulne h komolyan jarjon valakivel a hire megelőzi,de legalább fiatalon tanul hibáiból...:)
2009. jún. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!