Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kinek mondjam el, hogy 4...

Kinek mondjam el, hogy 4 hónapja nem volt meg, nem tudom mi lehet a bajom? 16/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 22:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnéd elmondani anyukádnak,bár elkéne de saját döntésed,hogy elmondod vagy nem.

Akkor menj egy nőgyógyászhoz. Esetleg hívj el egy barátnőt,ha valakivel van olyan kapcsolatod,hogy elkísér téged és megvár.

Nem biztos,hogy egyből "durkálni fog" benned,legalábbis én azt hittem,de nekem ilyen UH (?) vizsgálatot tett..

2011. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs olyan akinek eltudnád mondani akkor menj el nőgyógyászhoz, mehetsz a felnőtt-nőgyógyászhoz is, én már voltam egyedül, túléltem. :)

16/l

2011. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nem vagy túl sovány??
2011. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem koplaltál mostanság? Mert attól is sztrájkolhat. Amúgy meg mielőbb nőgyógyász - ha már otthon nem akarod elmondani.
2011. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
bizony, ha negyven kiló vagy vasággyal, attól elmegy a mensi. Nézd meg a BMI-det a neten, ha alatta vagy, akkor simán lehet ettől.
2011. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. dec. 29. 00:13
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz Anyukáddal beszélni (amit nem értek, hiszen ő is nő, ő is menstruál), akkor a sulidokinak vagy a gyerekorvosnak mondd el! Ha terhes nem vagy, akkor is számtalan oka lehet. Elmaradhat hirtelen fogyás/hízás miatt, stressz, betegség, túlzott sport is okozhatja. Lehet gyulladás vagy valamilyen fertőzés miatt is.

Mindenképp beszélj a gyerekorvossal vagy a suliban a védőnővel, hiszen az egészséged fontos!


26/L

2011. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

én is 16 évesen voltam először egyedül nődokinál. szűzen is meg tud vizsgálni, ebből nem lesz gond és nem mondja el anyudnak sem. Érdemes soknyába menni, akkor nem kell szégyenlősködni.

háziorvossal is beszélhetsz

családi barát/nagymama/uncsitesó/keresztanyuka/apuka bárkinek elmondhatod,ebben nincs semmi

2012. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!