Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Melyik tantárgyakat...

Kamaszok! Melyik tantárgyakat tartjátok a legkönnyebbnek? Miért? És azokból hányasra álltok?

Figyelt kérdés

Kizárva a rajz,infó,tesi,technika,ének mert hát,sztem tudjátok miért:)

Nekem van egy ilyen TOP3-as listám,hogy melyikeket tartom a legkönnyebbnek:

1.Nyelvtan,csak mert érzékem is van hozzá és kb. 10 perc alatt megtanulok mindig mindent és 4.8 vagyok belőle.^^

2.Biologia, engem ez érdekel a legjobban,és érdekesnek is találom. 4.6 vagyok belőle:P

3.Matek, mert az az egyetlen aminél elég ha órán figyelek,otthon megcsinálom az írásbelit és kész. Abból is 4.6 vagyoK.

Na és ti:)?


2011. nov. 26. 19:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

1. angol: tanulás nélkül is 2 perc alatt megírom hibátlanul a házi feladatot, 5.0 vagyok belõle. :)

2. francia: szeretem a nyelveket, a francia is közel áll a szívemhez, könnyen megtanulom, egyedül a névelõk nem mennek olyan könnyen. 5.0 vagyok ebbõl is.

3. nyelvtan: tanulás nélkül is megy, a témazárót 3 perc tanulással hibátlanul megírtam. :)) És érdekel is. 5.0. ez is.

És ezzel ki is merül azoknak a tárgyaknak a listája, amelyekbõl 5.0 vagyok.... :D Más tantárgyakból elég rossz vagyok, amik nem érdekelnek, azt nem tanulom meg, ami elég nagy baj. Pl. irodalomból el kellett olvasni az Odüsszeiát, de én nem olvastam el, így semmit nem tudtam dogánál. De most megfogadtam, hogy mindenre sokat fogok tanulni, nem csak azokra az órákra készülök, amik érdekelnek. 15/L 9. oszt.

2011. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

Olasz: mert olasz és mert imádom és 4 éve folyamatosan 5.0

Ének: mert zenetörit veszünk, ami szerintem érdekes

Irodalom: mert szeretem és nekem könnyű :D

2011. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%

Francia, nagyon könnyen tanulom, és imádom :) 5.0

Irodalom, mert szeretem és érdekel... 5.0

Angol, mert könnyű 5.0

És annyian írták a biológiát, hát az nekem szörnyű, sajnos azt utálom a legjobban :(

17L

2011. nov. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%

Földrajz: baromi könnyű :D - ötös vagyok belőle

Történelem: érdekes, könnyen tanulható - szintén ötös vagyok belőle

Német: nagyon imádom ezt a nyelvet ^^. Tiszta érdekes :D - ebből is ötös vagyok

Közepesen nehéznek mondanám az irodalmat, a nyelvtant, a bioszt - bár ezekből is ötös vagyok, szerencsére :D. Viszont a matek, a kémia, a fizika nekem elég nehezen megy :/. Fizikából és kémiából négyes vagyok, matekból meg egyenlőre négyes. :(

2011. nov. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%

1. Fizika 5,0 (Nem kell otthon tanuljak, ha figyelek órán ^^)

2. Matek 4,25 (Kidolgozós feladatokat szeretem... :D)

3. Angol 5,0 (Nem kell tanulni, mert órán annyiszor elismétlünk mindent, hogy perfect angolos vagyok :P)

4. Info 5,0 (Kocka vagyok, nem kell tanulni, szeretem...)

5. Biológia 5,0 (Néha mond a tanár érdekes dolgokat, de általában vitatkozok, szóval szeretem, hogy néha hibát találok a tanárban... Na jó ez gonosz dolog, de sztem jó, a tanárral egész jókat vitatkozok...)

2011. nov. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%

1. Angol: Nagyon szeretem, könnyen megy, anyukám angoltanár. :)


2. Töri: Érdekel a múlt, érdekes, a tanár jól fejezi ki magát.


3.Biosz: érdekes, de az előbbiek jobban tetszenek.


Matek: nem értem, tanárunk egy hurrikán, nem magyarázza el a tananyagot, inkább villámtempóban halad.


13/L

2011. nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%

Én úgy vagyok vele, hogy rendszeres tanulás és az órán való odafigyelés mellett a legtöbb tantárgy viszonylag könnyű nekem. A rendszeres tanulás pedig nem azt jelenti nálam, hogy órákat görnyedek a könyv felett, van, amikor úgy megyek el suliba, hogy 1x olvasom e itthon az anyagot, meg egyszer óra elején és kész.

Azért leírom a kedvenc tantárgyaimat, de nem sorrendben.


1. Német: érdekes nyelv, könnyen tanulom, szeretek németül írni és beszélni, egyedül a hallás utáni nem megy annyira. A német tanárom pedig az egyik legjobb nyelvtanár szerintem. 4-5-ös vagyok belőle.

2. Töri: érdekes dolgokat lehet megtudni. A kedvencem a magyar töri, abból is az államalapítás és az Árpádházi királyok időszaka. 5-ös vagyok belőle, ritkán 4-es.

3. Matek: imádok számolgatni, feladatokat megoldani meg ilyenek és szerintem még agyam is van hozzá. Meg szoktam itthon gyakorolni. 4-es vagyok belőle,és úgy tűnik félévkor is az leszek, de a cél az év végi 5-ös.

4. Közgazdaság: imádom, ha választani kell, akkor ez az első. Nagyon sok érdekes dolgokat tanulunk, sokszor nem is új dolgokról van szó, mert 1-1 téma kapcsán, mi is sok mindent tudunk elmondani, csak nem teljesen látjuk még át a dolgokat. 3.éve tanulom és 3. éve imádom. Eddig 4-es voltam, idén 5-ös vagyok belőle.


Amit nagyon utáltam, az a fizika és a kémia, nem nekem találták ki és ez a jegyeimen is látszott. Hiába tanultam órákat, akkor is hülye voltam belőle.

Szóval a fizika, kémia, földrajz nem volt a kedvencem, a bioszt még csak-csak kedveltem, de látszik, hogy most mennyivel jobb lesz az átlagom.

16/L

2011. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%

1.Matek: többnyire megértem az órán az anyagot, meg amúgy is szeretem. 4,83

2.Fizika: annyira nem a kedvencem, de lényegében értem, meg a számolós részt is (a matek miatt szerintem). 5

3.Nyelvtan: nincs rá magyarázat, csak szeretem és kész. Az irodalmat viszont utálom. 5

Kérted, hogy az éneket meg a rajzot ne írjuk, de én azokat is nagyon-nagyon szeretem. Az infót pedig nem, mert ott is minden órára tanulni kell több oldalakat..

15/L

2011. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%

Angol: mert szeretem - 5

Irodalom: mert érdekel: pontosan nem tudom de asszem 4,6

Etika: mert tetszik és szeretem :) tudom, erre nem is kapunk jegyet, de ezt nagyon szeretem :):):)

12 lány

2011. nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

nyelvtan: mert jó vagyok belőle, 5ösre állok :)

mindenféle idegennyelv: mert jó érzékem van a nyelvtanuláshoz, könnyen megy, és érdekel is, szeretnék majd legalább 4 nyelven beszélni a magyaron kívül. angolból 5ösre állok, németből 4.8ra, a 3. idegennyelvet amit tanulok nem írnám le, de 5ösre állok belőle.

földrajz: nagyon jó tanárunk van, jó fej, jól érthetően leadja az anyagot, így nem nehéz megtanulni.


14/L 8.

2011. dec. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!