Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Melyik tantárgyakat...

Kamaszok! Melyik tantárgyakat tartjátok a legkönnyebbnek? Miért? És azokból hányasra álltok?

Figyelt kérdés

Kizárva a rajz,infó,tesi,technika,ének mert hát,sztem tudjátok miért:)

Nekem van egy ilyen TOP3-as listám,hogy melyikeket tartom a legkönnyebbnek:

1.Nyelvtan,csak mert érzékem is van hozzá és kb. 10 perc alatt megtanulok mindig mindent és 4.8 vagyok belőle.^^

2.Biologia, engem ez érdekel a legjobban,és érdekesnek is találom. 4.6 vagyok belőle:P

3.Matek, mert az az egyetlen aminél elég ha órán figyelek,otthon megcsinálom az írásbelit és kész. Abból is 4.6 vagyoK.

Na és ti:)?


2011. nov. 26. 19:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

nekem

idegen nyelvek: szeretem, matek: amiért neked is, biosz: érdekes

2011. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Angol, mert szeretem: 5

Nyelvtan, mert szívügyem: 4,7

Biosz/bár a biokémia kicsit bekavar/, mert érdekes: 4,8

Töri, mert szeretem: 5

Pszichológia, mert érdekel: 4,5

16/l

2011. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

1. matek mert értem és elég megcsinálnom a házit (és kb az egyetlen tantárgy amiből 5.0 vagyok. :D)

2. töri mert érdekes

3. biosz szintén mert érdekes :)

2011. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

1.Angol,mert nem kell sokat tanulnom,valahogy pár perc után tudom.(5.0 vagyok belőle)

2.Nyelvtan.Azért,mert most végre értem ezt az elemzéses részt,tavaly meghaltam minden órán tőle...(4.8 az átlagom)

3.Történelem,mert csak egyszer elolvasom és tudom(szintén 5.0 vagyok belőle).


14L

2011. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

tesi, infó


mert ezekre nem kell tanulni semmit, nekem pedig nincsenek már 2 éve ilyen tantárgyaim mint matek, fizika stb csak szakmai az meg nem épp könnyű

2011. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Kedvencem az angol,mert soha nem kellett rá tanulnom, 5-ös vagyok belőle.

Amit a legjobban szeretek: francia,mert imádom:D 5-ös vagyok belőle.

Szóval így a nyelvek jönnek be a legjobban.

2011. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Kedvencem a szakmai tárgyak.:D
2011. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Matek: mindig megértem már az órán (van amikor előbb is a szakkör miatt), a definícióknál is tudom mit akarok leírni, és már eléggé megtanultam a kifejezéseket ahhoz, jhogy le is tudjam írni. Viszont mostanában egyre inkább idegesít a tanár:( 5.0

Német: mert nem kell tanulni, illetve tudom miért tanulom, érzem már most hogy van értelme 5.0

Egyelőre az angol is, mert ami nyelvtant még tanulunk az semmi (most kezdtük, pl. present simple-ból írtunk dogát) 5.0

És egyébként kedvenc tantárgyam még a fizika, bár azt annyira tulajdonképpen nem olyan könnyen tanulom, de SZÍVESEN, azért azt is a könnyűhöz sorolnám. 5.0

(Csak mert pl. a föcit könnyen tanulom, de nem SZÍVESEN, így az kész kínszenvedés, ezért nehezen tanulható. Amúgy az is 5.0:)))

2011. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
18%

1. Angol, mert évfolyamelső vagyok:)

2. Osztályfőnöki, mert buzgómócsing vagyok

3. különböző délutáni workshopok


14L

2011. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Töri,anyagismeret,mert ezeket érdekesnek találom...5ös vagyok belőlük. 14/F
2011. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!