Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért utálom a szép lányokat? =/

Miért utálom a szép lányokat? =/

Figyelt kérdés
Én magam egy 14 éves lány vagyok, átlag alatti külsővel. Van pár plusz kilóm, arcom se szép, hajam ritka, vékonyszálú, seszínű. Tehát semmi szép nincs bennem. És ha látok egy szép lányt én máris a padlón vagyok, sőt, sírhatnékom is akad néha. Nagyon rosszul érzem magam. Mit tegyek?? Undorító ez az irigység!
2011. nov. 12. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne legyél elkeseredve, pár év és mindent be tudsz pótolni, amit a természet nem adott meg.Egyébként, tudom, hogy elcsépelt, de inkább a kisugárzás számít.
2011. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Ne aggódj, biztos Te is nagyon szép vagy! Ne keseredj el, majd Te is megtalálod, azt akinek tetszel. Egyébként sok fiúnak, pl. nekem is, kifejezetten tetszek az olyan lányok, akik nem csontvázak! Egyébként megfigyeltem, hogy általában a nagyon szép lányok becsülik le magukat.
2011. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
73%

Szia!

Korábban én se láttam magam szépnek. És azt csináltam, hogy az ilyen szép lányoktól ellestem pár trükköt az öltözködésben. Ettől én is jobban néztem ki,mára pedig kialakult a saját stílusom, és nem kell másokat utánoznom.


Sőt a legjobb barátnőmre voltam féltékeny a szépsége miatt. Aztán rájöttem, hogy én is szép vagyok, csak más típus. És a lényeg: most már egyáltalán nem érdekel,hogy ki mit gondol a külsőmről.


Másrészt egy jó smink is csodákat tesz. Szerintem a jó csajok fele festék nélkül átlagos lenne.Egy jó szemceruza, szemspirál, és igéző szemeket lehet varázsolni bárkinek.


Ezek a külsőségek, emellett nem árt egy barát, aki támogat lelkileg, és akinek bármit elmondhatsz.

2011. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Najó, küldj egy olyan kitakart szemes képet, és megmondjuk, mennyire vannak megalapozva a gondjaid.
2011. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

nekem is volt önbizalomhiányom, de könnyű legyőzni!

öltözz egyedien, ne gondolj a külsődre állandóan,

2011. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
25%
ne aggódj mindenkinek van 1 fajta szépsége te például akkor lennél szép ha símaszkot húznál a fejedre és kémszerzubbonyba bújnál.... xDDDD neharagudj ezt nem gondoltam komolyan de jólesik de amúgy majd idővel szebb leszel... 16 éves korodba már tuti hogy bomba csaj leszel
2011. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem is pár évvel ezelott pontosan ilyen problémáim voltak, duci voltam és csúúúnyaa kb. 15 éves korom után lefogytam és megszépultem, ma már nagyoon sok vissza jelzést kapok h. jó az alakom és nagyon szép vagyok! Ne aggódj ez miatt, ha teszel magadért, neked is sikerulni fog, szerintem nincs olyan ember aki csúnya, csak igénytelen! :) :) 17/L
2011. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ezzel ugyanigy vagyok mint a kerdezo.. De engem mar nem erdekel, teged sem kene:)
2012. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy ez nagyon nem irigység.De elmondok én neked valamit.Az elfogadás a legfontosabb és egyben a legnehezebb is az életben.Azt hiszem,hogy neked arra lenne szükséged,amire nekem volt:én bizony elhatároztam még 1-2 éve,hogy jó képeket fogok csinálni magamról,ha törik,ha szakad.Pedig akkor csúnyának éreztem magam.Aztán a képek elkészítése előtt kihoztam magamból a lehető legtöbbet:megmostam a hajam(elég gyakran szoktam egyébként),a legszebb ruhámat vettem fel(amit akkor annak gondoltam,de az már mára kiment a divatbólXDD).Elkezdtem magam fényképezgetni az akkori webkamerámmal.Kezdtem magam jól érezni.Egyre többször csináltam ezt és kidolgoztam egy stratégiát:megpróbálom elfogadni magam olyannak,amilyen vagyok.Még nem sikerült teljesen elfogadnom magam 1-2 év alatt,de már kb 70%-nál vagyok,és ez már nagyon jó!

Engem sokan nem szeretnek,sokan nem tartanak szépnek,de amióta megpróbálom elfogadni magam,azóta akad srác is,aki szépnek lát..:) az egyik egy izomagy,de nagyon normális fiú..10 hónapot jártam vele még a stratégiám elkezdésekor.

Aztán most is összeismerkedtem egy fiúval,akinek bejövök:) Na mindegy,szerintem próbáld ki te is a módszeremet.


Ui.:ja meg válassz kiegészítőket magadnak..én karkötőket választottam,mániás lettem,6 karkötőm van eddig,mindet a bal csuklómon hordom,de lesz majd idő,amikor kerül karkötő a jobb csuklómra is :DD


17/L

2012. aug. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mert tudod, hogy rondák lesznek hozzád képest 5-10év múlva.
2013. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!