Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akármelyik budapesti gimnázium...

Akármelyik budapesti gimnáziumba jársz, melyikbe, és mesélj róla?

Figyelt kérdés
így, suliválasztás előtt MINDEN információra szükségem van. naggyon részletesen írjátok le! tanárok, tanítás erőssége, meg persze lginkább az oda járó emberek érdekelnek!
2011. szept. 14. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sulit váltasz?

Én is megtettem ezt tavaly de végül sokkal rosszabbul jártam, és visszamentem az első sulimba.

Miért váltasz?Ha megkérdezhetem.

2011. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert gimis leszek..
2011. szept. 14. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom érdekel-e az én hozzászólásom, mert én nem budapesti, hanem pest megyei suliba járok, 30 percre bp-töl. Na mindegy, leírom, hátha segítek. Én most lettem gimis, a felvételin 200 pontból 191 pontot értem el, így biztos volt a bejutás nekem. :) de így is volt elöttem valaki, akinek több pontja volt. :S A gimi, ha jól tudom, benne van az ország 50 legerösebb sulijában. A tanulás nem nehéz, kb. ugyanannyit kell tanulni, mint általánosban. Én a tanáraimat egy-két kivétellel kedvelem, nagyon jó fejek, de van pár tanár, aki nagyon unalmasan beszél. Maga az iskola nekem nagyon tetszik, minden nap látok vagy 100 embert akit még eddig nem láttam. :D Már egyre oldottabb a hangulat az osztályban, és nagyon jól érzem magamat itt. Még 2 heter sem jártam ide, de már annyi minden történt. A mai nap különösen jó volt, és a holnapi is nagyon izgalmas lesz. már várom. :)) 15/L
2011. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy 8.-osztályos gimibe járok. Az osztályom normális, nincsenek azok a "plázap****k" de a kretének sem. A fiúk egyre normálisabbak 5. óta :D A tanitás nem az a NAGYON erős, hanem a legnormálisabb, nagyon nem rossz, sőt mondhatni jó is. :)A tanárok nagyrészt jók, nprmálisak, aranyosak, kellően szigorúak, jól tanítanak. Kivéve biológia és kémia tanárok azok, akik nem a legjobbak, de ha nagyon tanulsz ott is lehet valami..


Kosztolányi Dezső Gimnázium


14/L (9.-es vagyok..)

2011. szept. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Akkor ne haragudj félre értelmeztem a kérdésed.

Minden esetre sok sikert!:)

2011. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szakiskola, Szakmunkásképző nem érdekel?

Én a szakmunkásképzőkről tudok beszélni. Manapság senkit nem érdekelnek a szakiskolák, mindenkit a gimnáziumok.

2012. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!