Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek erről? A 12...

Mi a véleményetek erről? A 12 éves húgom írta.

Figyelt kérdés

most a részleteket nem szeretném elmondani,hogy hogyan olvastam el, stb..Arra vagyok kíváncsi hogy szerintetek mi rejlik a háttérben csak úgy írni támadt kedve,vagy tényleg megtörténhetett amit irt?

Olyan szavakat használt amit nem néztem volna ki belőle.Jó értelemben persze.


" Egy röpke pillanatban odaszólítottam magamhoz.Nem beszéltem,csak némán intettem neki,amit láthatólag értett,mivel egy pillanat múlva már tőlem egy méterre állott,és szokásához hívően nem mindennapi érzelem rejtette szemekkel bámult rám.Olyan gonoszság, s gyűlölet volt lelke tükrében..Nem tétováztam tovább.Bár csöppnyi lelkiismeret furdalással de azon nyomban megragadtam a haját.Nem téptem ki, csupán erősen húztam.Már az elengedés szélén álltam amikor kissé utálatos hangon megkérdeztem tőle:Fáj?

Tudtam a választ ezért így folytattam: Tudom hogy fáj.Ez viszont aligha egy röpke fizikai fájdalom lehetett számodra.Nem fogod már ugyan ilyen erővel átérezni, csak az emlékeid fognak ráutalni arra, hogy ez is megtörtént veled.Ez a fájdalom csak parányi része annak, amelyet te okoztál nekem. Bár életedben nem emeltél rám kezet,de tökéletesen belegázoltál a lelki világomba.Összetörted a gyermekkori álomvilágomat.Csak egy nagy üresség tántorog odabenn,és ez már nem fog megváltozni..hidd el nekem,ez sokkal fájdalmasabb.."


2011. szept. 11. 16:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik
2011. szept. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
"szokásához hívően nem mindennapi érzelem rejtette szemekkel bámult rám" Szerintem ez a mondat nagyon rossz. És szerintem túl sok benne az ilyen fellengős szó... És a szóismétlés. Nekem sem tetszik.
2011. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Egyébként nemrég beszéltem vele.Azt mondta ez mind megtörtént. Eléggé csodálkoztam rajta,de elmondta hogy az a lány akinek a haját 'huzigálta' már amióta ismeri folyamatosan tényleg bántja lelkileg.Most már megvan annak is a magyarázata miért jött haza sokszor sírva az iskolából.Akkor is kérdeztem de sosem merte elmondani,mert ő olyan,hogy nem szereti ha mások intézik az ő problémáit.Viszont amióta megtörtént ez az eset a lány aki piszkálta már békén hagyja.Szerencsére de mondtam is a húgomnak hogy legközelebb azért elmondhatná legalább nekem ha anyuéknak nem. 15/L.

2011. szept. 17. 21:32
 14/16 anonim ***** válasza:
FANTASZTIKUS tehetség van benne ez nagyon jó.
2011. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
hűű. ez nagyon tetszik. Szólj ha ír egy könyvet szívesen elolvasnám. Hasonló beállítottságú vagyok és is. Akartam már írni én is de nem volt soha ötletem. De ez olyan amit én is írhattam volna . 14 l
2011. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik a történet
2012. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!