Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hova mehetnék táncolni? (Bőv....

Hova mehetnék táncolni? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

11 éves lány vagyok és nagyon szeretnék valahova táncolni. Anyukám is be íratna valahová lehetőleg székesfehérváron.

Előre is köszi :)


2011. aug. 20. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nép táncolni a Malom utcában tudsz, társas tánc van a Malom utcában, úgyhiszem a helyőrségi klubban és van a vasút közelében lévő művelődési házban is. A vasúttal szemben lévő suliban is volt valamilyen táncoktatás, de ha szeptemberben végigsétálsz a főutcán akkor minden oszlopon lesz valami tánctanfolyam hirdetés.
2011. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ennyi vagyok mint te.:) (11és fél) :D ha hip-hop : Jamland. ha balett akkor harmónia balett suli.:)) de ez attól függ te hol laksz. és mit szeretnél..én most csak azokat a helyeket mondtam amit én tudok ajánlani.:):D
2011. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok..jaa bocsi nem láttam hogy székesfehérvári vagy..így már nem tudok segíteni.=/
2011. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!