Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 évesen mehetnék bulizni?

13 évesen mehetnék bulizni?

Figyelt kérdés
imádom a bulikat de nem egyedül mennék ha nem párommal 1 este bogláron az augusztus 20 adikai ucai bálán szüle im el engednének?
2009. júl. 31. 10:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért tőlünk kérdezed, hogy a szüleid elengednének-e? Kérdezd meg őket, és megtudod! :)
2009. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
hát a szüleim áhhh anyámat utálom apával meg nem vagyunk vmi beszédesek
2009. júl. 31. 10:43
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Pároddal??? Szerintem 13 évesen még korai egy kicsit bulizni éjszaka. De csatlakozom az előttem szólóhoz a szüleidet kérdezd meg.
2009. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%
Ha én te lennék én is el akarnék menni, de ha az anyukád lennék nem engednélek... ez talán érthető is, 13 évesen ne menj utcabálba főleg nem barátoddal...mi is voltunk ennyi idősek
2009. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
86%
Engem elengedett anyukám, amikor ennyi idős voltam. A feltétel az volt, hogy értem jön, megbeszéltük, mikor és hol találkozunk. Igaz, én kiérdemeltem, mert nem utáltam...
2009. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%
párommal...beszarás:D 13 évesen a párjával akar menni bulizni...főleg, hogy a szüleiddel sem vagy jó kapcsolatban...szerintem korai. na mindegy, ezt majd úgyis a szüleid döntik el!
2009. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%
Az anyukád helyében nem engednélek el! Tudom, hogy ez a mai világ olyan gyorsan fejlődik, hogy a veled egykorú lányok már úgy néznek ki mint egy érett nő! De csak külsőleg!!!!!! Ezt bizonyítja az is, hogy még nem is tudsz helyesen írni sem!!!!
2009. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
72%

Szia én 13 éves vagyok és lány :)

A pároddal (xD) elakarsz menni egy buliba ráadásul augusztus 20.-án mikor a legröbb(cigány van már bocsánat) főleg este amikor lopnak,késelnek nekem eszemben nem jutna ilyen.Mit gondolsz ha neked lenne lányod elengednéd főleg úgy h tudod h utál téged??Mert szerintem nem.Imádod a bulikat??Mi az h 13 évesen imádod a bulikat,a pizsibulikat meg a szülinapi bulikat max..Azért elgondolkodhatnál magadon h 13 évesen már ilyeneket mondasz h:

-Imádom a bulikat

-UTÁLOM AZ ANYÁMAT (aki nélkül nem is élhetnél,aki dolgozik érted stb..)

-A párommal

és mondhatnám...

Megkérdezed a szüleidet aztán mit vesztesz?Max nem mész el amin ne lepődj meg ha bekövetkezik.

2009. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak teljesen igaza van.

Tőlünk hiába kérdezed ezt,én nem engednélek el.14/L vagyok,nem szoktam bulizni,nincs "párom",és nem utálom az anyámat.Mellesleg tök normálisan viselkednek velem.Na mindegy a lényeg,hogy ez szerintem veszélyes lehet,mert ilyenkor tényleg sokan vannak olyanok akikkel nem jó ha összefuttok.Másrészt pedig a szüleid ismerik,megbíznak a barátodban?Honnan tudják,hogy tényleg oda mentek,és nem mást csináltok(pl.:szex)?

2009. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
köszi mindenkitől a tanácsokat elengedtek a szüleim
2009. júl. 31. 20:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!