Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kreatív kamaszok ugye van...

Kreatív kamaszok ugye van ötletetek?

Figyelt kérdés
Linkelnétek nekem figyelem felkeltő csajos képeket?Nem feltétlenül arcképet, vagy amin konkrét személy van, inkább olyat amire te is felfigyelnél, és kíváncsi lennél ki rak ki magáról mondjuk ilyen képet facebbokra vagy pl háttérképnek....:) köszi
2011. aug. 12. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdésedet...háttérképet linkeljek be,vagy mi?
2011. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
olyan képekre lennék kíváncsi, ami megfogott téged, és pl profilképnek is kiraknád a saját képed helyett, vagy pl kiraknád a szobádba is akár.Tájkép,művészkép akármi csak ne önarckép:)
2011. aug. 12. 10:16
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Profilképnek ne! K*rva idegesítő, ha bejelöl valaki, és nem tudja, ki vagy. Ha nincs profilképed, akkor az nálam már nagyon negatív dolog...
2011. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
óó én tudok egyet!Most ez a háttérképem amit befogok linkelni(nekem nagyon tetszik...de profilképnek ne rakd!!;) )jaahh és vektorgrafikás..:D nade a kép ittvan - [link] ez a kép kicsit nagy,de lekicsinyíteni nem tudom. :)
2011. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi, tényleg jó nagyon:)
2011. aug. 12. 13:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem ezek a képek fogtak meg:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] ittvan még1 :) (a vektorgrafikás vagyok..de ez nem vektor grafikás...:D )
2011. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

q=h%C3%A1tt%C3%A9rk%C3%A9pek&hl=hu&biw=1024&bih=677&gbv=2&tbm=isch&tbnid=SRFkdm6cQ6gBUM:&imgrefurl= [link]

[link] q=amber+millington&hl=hu&gbv=2&biw=1024&bih=677&tbm=isch&tbnid=u6vGMv725V5nMM:&imgrefurl= [link]

2011. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!