Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vigyek magammal?

Mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés

Pénteken megyünk a rokonokhoz mamával meg a tesómmal.

Elvileg 5 napra megyünk, fogunk menni Aqua Parkba is menni(fürdőruha:DD)

mit vigyek?13/L


2011. aug. 8. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
ez most komoly? ruhát, tisztálkodási szereket. kicsit legyél már önállóbb könyörgöm. én ilyen idős korban már nem csak hogy magamtól be tudtam pakolni de egyedül vonatozgattam az országban.
2011. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fehérnemű, tiszta ruha! Fogkefe, fogkrém, sampon, tusfürdő. Fürdőruha, ha van kettő, akkor mind a kettőt rakd el, biztonság kedvéért. Könyv, olvasgatni, telefon. Hajgumik, hajpántok, fésű. Újság.Smink! Puszi :-)))
2011. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire vagy koszmatyi :)


végülis lány is lehet az :)


kérdés az is, hogy hová mentek, azok nál mi a szokás


mert el lehet lenni egy szál sortban és pólóban mezítláb, akkor elég egy pár cipő, némi zokni, farmer pulcsi, ha éppen hideg van


ellenben 5-6 póló kellhet

meg minden napra tiszta bugyi

na meg fürdőruha türcsi, naptej


ha nem vagy ennyire laza, akkor a fél ruhásszekrényt pakold be :D

2011. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. aug. 8. 12:25
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:Khm.khm...igen, kicsit nem tudok válogatni ruhát, úgyhogy valószínű, hogy a tesóm meg mama bőröndjébe is lesznek ruhák :D

ÓÓ, köszi naptejre meg törölközőre nem is gondoltam!:DD

2011. aug. 8. 12:27
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
legyél már kicsit talpraesettebb, öonállób.. ezen mit nem lehet tudni ????!!!!!!
2011. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó:Ha vmi nem tetszik akkor minek írsz ide?
2011. aug. 9. 10:03
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdése arra vonatkozott kedves kislány, hogy miért nem avgy már annyira életképes, hogy összeírd magadtól, vajon egy hétre mi kellhet, ha nem otthon vagy...
2011. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor is, a kérdésre kell válaszolni, ha meg nem:minek vagy itt?Ez is offolásnak számít úgyhogy befejezhetnéd!;)
2011. aug. 10. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!