Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez mi volt? Mindenki ilyen...

Ez mi volt? Mindenki ilyen zsémbes lesz egyszer? O. O

Figyelt kérdés

Minden reggel buszozok a nagymamámhoz reggel, bedugom a fülem zenével, udvarias vagyok mindenkivel. Az öreg nénik szokásuk szerint mindig kérdezősködnek: hogy telik a szünet, mik a tervek, nagymamához mész, ugye? stb..

Egyik reggel nem egyedül voltam, jött a "barátom" is, ő is ment be a városba. (azért teszem idézőjelbe, mert nem úgy járunk, hogy nyaljuk-faljuk egymást, csak egyszerűen kifejezzük finoman, hogy szeretjük egymást:)) Ő egy másik buszra várt, mikor én felszálltam az enyémre, adott egy puszit. A nénikék persze összesúgtak, ejj, micsoda romlott erkölcsű lánygyerek, blabla. Egy hétig csámcsoghattak ezen, de múlt héten kaptam egy Guns N'Roses-es pólót, azon is kiakadtak, hogy anya hogy engedhet el így itthonról, mint egy ágról szakadt jampit. És most én vagyok az álszent. Erre hogyan reagáljak? Sajnos hajlamos vagyok arra, hogy rájátsszak kicsit a rámtukmált szerepre:D

13L


2011. jún. 29. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
öregek már hülyék.nincs jobb dolguk mint mindenen pletykálni meg minden apro ijen szar.
2011. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem általánosíthatsz sosem..:DD

15/L

2011. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Bújj el,gáz vagy.:\\ :D:D

Hagyjad már a néniket...régen másképp volt minden,még nem szoktak hozzá a mostani világhoz.:)

2011. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is fogjuk még szidni a fiatalokat 60 év múlva:D
2011. jún. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Nagyanyám falun lakik, amikor kimentem hozzá meglátogatni akkor a falu vén pletykás... 'asszonyai' körbeálltak és sugdolóztak. Pedig egyedül mentem, nem is a barátaimmal. Azóta sátánista, züllött fiatal vagyok. Ez van, öregek, ilyenek. Bár én tényleg kiakasztok sok embert az öltözködésemmel. :P Attól függetlenül régen én voltam a mintagyerek. :)
2011. jún. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ohh hagyjad őket!:DD

Mindegyik ilyen,mert nincs más dolguk.Én pl.amikor jövök haza suliból néha bemegyek mamámhoz kajáért és a nénik akik kint ülnek a padokon árgus szemekkel néznek bele a szatyorba.De tényleg!:D

2011. jún. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hallod, én pár évvel idősebb vagyok, mamám ugyanez. Már megint az a baseball sapka(fullcap van rajtad):xd Már megint mi van rajtad mint egy tróger:D Ne foglalkozz velük:)
2011. jún. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd őket ők egy teljesen más világban nőttek fel és ott is ragadtak. Szerencsére nem mindegyik idős ilyen de a legtöbb igen erről nem ők tehetnek egyszerűen a világ változott hatalmasat az ő fiatal koruk óta.
2011. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sok nyugdíjas már szenilis, nem tud magával mit kezdeni, ezért kötekedik a fiatal korosztállyal.

Én múltkor mostam a kocsim, és a mosószeres vizet kivittem az utcára, hogy a csatornába öntsem, erre rámordít egy néni a buszmegállóból, hogy azt nem oda kellene önteni.

Kérdezem, hogy akkor hova, a gyepre?

Erre magyaráz, hogy vigyem be a házba, és a lefolyóba öntsem.

Az oké, hogy az utcai csatorna az esővizet gyűjti magába, de ugyanott köt ki, mint a szennyvíz.

2011. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!