Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek? Esetleg...

Mi a véleményetek? Esetleg tanácsolhattok is!

Figyelt kérdés

Gondolkodtam azon, hogy itt a nyár, és minden nyaram olyan haszontalanul telik el, azt leszámítva hogy a barátaimmal vagyok és táborozok, amikor nem csinálok semmit, akkor semmilyen hasznos dolgot sem csinálok. Illetve teljesen be vagyok gyöpösödve a számítógépbe, ezért arra gondoltam, hogy mivel anyukámnak ígyis úgyis szüksége van a gépre, ezért áthelyeznénk az ő szobájába a gépet, de azért én is használhatnám csak nincs állandóan az az inger hogy gépezzek..

És arra gondoltam, hogy a nyár összes napját kinevezem valamilyen napnak, és akkor egész nap azt csinálom. Tehát mondjuk: takarító-rendrakónap, szépségnap, olvasásnap, kreatívkodásnap, sportnap, shoppingolásnap, unokatesózás-nap, ottalvósbulinap, stb...

És így a táborok, meg a programok mellett, amiből idén most annyira nem lesz sok, mint az utóbbi években, amikor szabad vagyok, nem menne el feleslegesen egy nap sem.. Mert eddig minden nyáron az volt hogy a programmentes napokon reggel felkeltem, leültem a gép elé, majd este lefekedütem, közben ettem (ja és jól meg is híztam!)

Szóval emellett több erőm lenne a fogyókúrára is, mert eddig csak kb. unalomból híztam el, unalomból ettem a gép előtt.


És még tanácsokat várnék milyen napokat tarthatnék a fentiek mellett? :))

13/L

(háziállatom, testvérem nincs.)


2011. máj. 30. 18:21
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én tavaly nyáron átmentem a barátnőmhöz és nem tudtuk még előre hogy mit fogunk csinálni. Majd amikor megérkeztem, bekopogtam. Felmentünk a szobájába és egyből volt mivel játszanunk. Magunk is csináltunk játékot. A twister (játék) pörgetőjére cetliket tettünk. Például: biciklizés, medencézés, táncolás (mert a hobbink a tánc volt, edzésekre is jártunk együtt) társasozás, ugrókötelezés, krétázás az betonon, kreatívkodás stb. Igen jól szórakoztunk a játék készítése alatt és a játék játszása közben is.


Egy másik ötlet: Nyisd meg a google-t.

Írd be, hogy : kreatív készítés

Majd utána írj be egy másik betűt.(például:kreatív készítés f)

Az első kreatív találat amit kidob, készítsd el.

Ehhez sajnos egy kicsit használni kell a számítógépet !!!

2013. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!