Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért lehet az hogy egy 16...

Miért lehet az hogy egy 16 éves fiú "fölizgul" a nőkre is DE a 11-12 éves kisfiukra is?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én a fiammal kapcsolatban kérnék tanácsot. Megköszönném ha esetleg valaki tudna erre mondani valamit!
2011. máj. 22. 07:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Szia, egy 11-12 éves kisfiú eléggé feminin, úgy értem semmi maszkulin vonás nincs még benne, de első hallásra eléggé betegesnek tűnik...

Honnét tudod, fiad mondta v meglested?

2011. máj. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat gondoltam beszélgetek mar vele ilyenekröl és akkor ezt igy elmondta... Én is csodalkoztam és nem is nagyon tudtam mit mondani! Kérdezte is tölem h mit szolok hozza de nem tudtam semmit... Öszintén mondva azt se tudtam, mit gondoljak!
2011. máj. 22. 07:53
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos lehet hogy van benne hajlam! De ne ítéld el, és örülj neki hogy ilyen őszinte veled. Attól még nem biztos hogy meleg lesz, lehet hogy később változik majd ez benne vagy elfojtja magában.
2011. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem a meleggel van a baj, hanem a pedofillal.
2011. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Próbáld meg megtudni, hogy mit lát az ilyen kisfiúkban, miért tetszenek neki...
2011. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat, és az utolsonak: Rákérdeztem, és azt mondta hogy ö maga se tudja! Annyit mondott h TÁN azért mert nem olyan szörösek mint egy 16-17 éves! Nem tudom hogy mit mondjak neki?! Hogy hogy kezeljem a helyzetet?! :(
2011. máj. 22. 16:12
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez inkább pedofil vonás,nálunk sose érdeklődőtt senki kisgyerekek iránt.Az nem mindegy hogy eltudja folytani az efajta vágyát.Végülis arról lehetne beszélgetni mit érez ha meglátja őket,tudna ártani,fél e attól hogy ezek nem egészséges gondolatok amik a fejében járnak,felhozni a témát és hagyni merre vesz irányt.De a 16-17 évesek sem annyira szőrősek,mert az elnőiesedés folyamata beindult és sok fiú tökre lecsupaszítja magát és a külesje is lányos,meg a ruhái,vagy azok színe.Szóval több ma a nőies fiú.
2011. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez inkább pedofíliára való hajlam. Szerintem, azt, hogy felizgul a nőkre is, csak ellensúlyozásként mondta. Feltétlenül keressetek fel egy szexuálpszichológust. Vannak olyan gyógyszerek, amik a fantáziálásokat nem de, hogy azokat tettlegesség kövesse gátolják, vagy megszüntetik.

Rémisztőnek hangzanak ezek, de muszáj lesz felkeresnetek egy szakembert.

2011. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Így lesz és kösz a javaslatot! De nem ellensulyozásként mondta mert már nem szűz...!
2011. máj. 23. 16:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell a legrosszabbra gondolni,lehet hogy ez egy életkori sajátosság nála és kinövi,lehet olyan ez mint amikor a fiúknál van egy kor és a másik fiú mérete iránt érdeklődnek.A legrosszabbra nem szabad egyből gondolni,de ha felhozza a témát akkor meg kell vitatni,beszélgetni kell vele.Akár el is múlhat idővel.Beszélgetés,türelem.
2011. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!