Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adtok télen bentre kisfiúk...

Mit adtok télen bentre kisfiúkra a bölcsibe?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Bodyban van, naciban, zokni és a cipő ugye.
2010. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Csak ez nálunk nem eléggé kivitelezhető. Elég figyelmetlenek a gondozók, és nem vagyok benne biztos, hogy ha kimennek az udvarra akkor ráadják a harisnyát is. Bent meg szerintem túl sok a harisnya meg a nadrág is.

2010. nov. 29. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor legyen bent harisnyában, a nacit meg úgy is ráadják. vagy harisnya ás nagyon vékony nadrág, ha nem akarod a harisnyát. első vagyok.
2010. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Térdzoknit adok rá,harisnya helyett,és nagyon vastag az overállja,így biztos nem fázik kint.

Bent melegítőben,hosszú ujjú bodyban van.

2010. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi most kezdtük az ovit, de én sem tudtam eldönteni, hogy mit adjak rá, mert ugye a harisnyát nálunk sem szívesen adják alá. Így mi egy vékonyabb nadrágban vagyunk bent, és arra jön a vastag, téli nadrág. Így az óvónéniknek csak a vastag nadrágot kell feladni a másikra.
2010. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a gondozónők direkt megkérték a fiús szülőket is hogy télen ha lehet harisnyába és egy rövidnadrágba adják be a csoportba, mert nincs idejük minden gyerekre ráadogatni még a harisnyát is. Így harisnyába rajta egy rövidnadrágba felül pedig póló és vékony hosszujjúba adom be.
2010. nov. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem nekünk is harisnya-rövid nadrág verzió lesz.

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

2010. nov. 29. 14:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan lányom van,de azért leírom.

A lányom szűkebb pamut melegítőben van benn,arra adják rá a kinti nadrágot(v. overallt) és betűrik a zokniba a szárát.Így úgy funkcionál mint egy harisnya.

2010. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!