Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mit tennétek ha...

Kamaszok! Mit tennétek ha meghalna az anyukátok? Tudom hülye kérdés de ma ezt álmodtam és nagyon kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 11:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
NE akard tudni!!Kívánom mindenkinek, hogy csak valamikor nagyon idős korában tudja meg, hogy milyen elveszíteni az édesanyját!
2011. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%
Én 12 voltam mikor anyu 13 pedig amikor apu meghalt. Hát meg kell mondjam elég szétcsúsztam többször is osztály ismételtem magatartási problémáim voltak. De azóta ennek vége felfogtam hogy mi történt és ez hatalmas inspirációt adott az életre és 23 merem mondani hogy sok mindent elértem. De ide vagy bármit megadnék hogyha még élnének.+Egy jó tanács ha valaha is egyetlen jelét is észleled hogy rossz a szüleid egészségi állapota azonnal zavard orvoshoz ha kell verd magad a földhöz mert ha történik valami soha nem bocsájtod meg magadnak. Az első hozzászólóhoz gondolkozz el ha nem lenne anyád hogyan tudnád a persze tőle kapott számítógépen ilyen hülyeséget írni és reklámozni a szánalmas kis életed EZ NEM POÉN ha te annak gondolod akkor állj be egy sarokba és addig pofozd magad még az agykapacitásod eléri a 0,5%-ot.
2011. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Utolsó!Ez nagyon szörnyű:( Első te meg egy barom vagy.
2011. máj. 16. 00:06
 14/24 anonim válasza:
100%
Ha meg halna Anya ? 14 vagyok,apa 5 éves koromban meghalt,azóta egyedül nevel minket Anyu.Mindenben segít,mindent megtesz értem. Nagyon nehezen élném meg,ha Anyával bármi baj történne...
2011. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Megállás nélkül sírnék nagyon sokáig, aztán még szerintem több évig nem lennék sosem igazán boldog.

14/L

2011. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 dettykeksz válasza:
100%
Én azt hallottam, hogyha azt álmodod, valaki meghal, az sokáig fog élni:) Én kétszer álmodtam, h meghal anyu:( És amúgy én sem bírnám ki:/
2011. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát magamat ismerve először semmit. Nem tudnám felfogni, hogy elment és soha többé nem látom. Azt képzelném, hogy még mindig velem van és csak idő kérdése, hogy betoppanjon az ajtón és nevetve közölje, hogy csak egy buta vicc volt az egész. Aztán szép lassan felfognám, hogy nincs és nem is lesz már soha. Valószínűleg minden nap sírnék, nem lenne semmi életkedvem, használhatatlan állapotba kerülnék. Azt hiszem ez egy idő után elmúlna, de ezt a sebet soha senki sem tudná begyógyítani. Magamban örökre reménykednék, hogy egyszer majd újra találkozunk. 15L
2011. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 gráner andrás ***** válasza:
100%
MIT IS KELLENE TENNI, AMIKOR ILYET ÁLMODUNK? Valójában semmit, barangol az ember agya, valójában ez még is arra utal, hogy anyukád hosszú életű lesz. Elhinni nem muszáj, de az élet majd engem fog igazolni. üdv: TENGERPICI
2011. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
69%
Ha anyukám meghalna vágynék rá, hogy szeressem a mosást, főzést, mosogatást, és mindent, amit ő csinál ma helyettünk, vagy nekem.
2011. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
33%

2 éves koromban ott hagyott apámnál azóta nem láttam, tojom le, hogy él-e.

15/L

2011. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!