Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért mondanak ilyet, amikor...

Miért mondanak ilyet, amikor nem is tudnak semmit?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom, hogy írják, hogy mit tegyek csúnya meg kövér vagyok meg stb. Erre meg írják, hogy biztos, hogy nem vagy csúnya meg nem vagy kövér. Most mi értelme ilyeneket írni, amikor azt se tudják, hogy hogy néznek ki. És mi van ha szegény kérdező elkezdi hinni, hogy lehet, hogy szép lehet hogy nem kövér aztán utána nagyot fog koppanni, és utána rosszabb lesz mint előtte. Most miért kell valakinek azt mondani, hogy biztos, hogy szép vagy meg stb. ?
2011. máj. 7. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom nyugtatgatni akarják mert sosem olyan tragikus a helyzet ahogy leírjuk.(szerintem)
2011. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Vannak fiúk, mint pl. én, akiknek a duci lányok sokkal jobban tetszenek. Azt vettem észre már többször is, aki nincs megelégedve magával, az valójában nagyon szép! Mit kellene mondani szerinted? Hogy ronda vagy? Miért baj, ha valaki jót mond másra?
2011. máj. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Én csak akkor írok ilyet, amikor egy "regénnyel" találkozok itt a gyk-n és ez a regény arról szól, hogy az adott fiú, vagy lány milyen ronda, kövér, sárgásabbak a fogai, töredezik a haja, kicsik a körmei stb. Csupa negatív dolgot ír magáról.

Ilyenkor szoktam írni azt, hogy nézzen jobban magába és magára, mert biztos vannak szép dolgok rajta és olyan tulajdonságai, amivel értékessé válik. Csak fel kell ismerni.

Egyébként ismerősi körben többször tapasztaltam már, hogy valaki mondta, hogy pl. jaj milyen csúnya a hajam, és sokaknak pont a haja tetszett, mert gyönyörű szép, hosszú (derékig érő) és nagyon dús haja volt az illetőnek és így tovább. Szóval, ami szerintünk nem szép rajtunk, az lehet, hogy másnak tetszik.

Én azért szoktam ezt írni, hátha ezzel ösztönzöm az illetőt arra, hogy nézzen jobban magára és magába és keresse meg azokat a dolgokat, amik szépek, mert mindenkin van valami szép és mindenkiben van valami jó tulajdonság, csak fel kell ismerni:)

16/L

2011. máj. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért írják ezt, mert ha jól belegondolsz nagyon elenyésző azon emberek mennyisége, akik tényleg rondák. Mindenkiben van szépség. Minden lány királylány és minden férfi herceg, csak nem mindenki veszi észre. :)

Arról nem is beszélve, hogy ha van valakin súlyfelesleg, még nem jelenti azt, hogy kövér. Egy molett nő is lehet nagyon csinos.

2011. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!