Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem féltitek a gyerekeiteket?

Nem féltitek a gyerekeiteket?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan a szex folyik...

Én konkrétan féltem a 11 éves húgomat, szerintem nem nagyon kéne ilyeneket látnia:


[link]


2011. máj. 4. 11:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ennek a klipnek direkt az a lényege h SadoMazo(S&M a címe is)szvl nem kéne így kiakadni én is 11 éves vagyok de tudom hogy nem ez a normális viselkedés láttam az Alejandro-t is Lady Ggatól mégse lett semmi bajom nem gondolom hogy attól hogy megnézi a hugid ezt a klipet r*banc lesz belőle ;) (ha egyébként normális lány)


11/L

2011. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

bakker ő dolga, 11 évesen amúgysem fog kamatyolni mert a korabeli fiúknak a p*cse akkora mint egy üvegszilánk a nagyokat meg csak nem engedi magához

a klippet meg valóban nem kéne néznie mert sz@r zenei ízlésről árulkodikxd

14/f

2011. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő, látszik, hogy mennyire fiatalok vagytok és a kérdést sem tudtátok értelmezni...
2011. máj. 5. 16:18
 14/17 candypop válasza:
Szia,utolsó előtti vagyok.Mi a bajod?? Értelmeztem a kérdésedet...
2011. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Miss Sunsine válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:12

Szerintem is! A klipp neve S&M, szóval nem meglepő, hogy ilyen a klipp :) Nem is a klippel van a baj, hanem szerintem inkább másik számhoz kellett volna klippet csinálni :DD Amúgy egyetértek veled abban, amit leírtál.


A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:08

Hát ezt jól megmagyaráztad x"DD Amúgy meg ha Rihannát hallgat, akkor az inkább jóóó zenei ízlésről árulkodik xDD

2011. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 candypop válasza:

Miss Sunshine

Én vagyok a 12:12-es

Egyetértek vld ^^

2011. máj. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Minden normális szülő félti a gyerekét. Az a baj ha nem így van.
2011. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!