Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy ne kelljen...

Mit csináljak, hogy ne kelljen elmennem egy táborba?

Figyelt kérdés

A szüleim bejelentették, hogy már vagy 2 hónapja jelentkeztek valami katolikus(!!!) táborba. Még jó, hogy nem is vagyunk hívők. Egyetlen imát nem tudok...

Nagyon nem akarok elmenni....és nem értik meg...Hogy oldjam ezt meg?! Elrontják a nyaram első részét... Főleg, hogy én akkor mentem volna a barátnőm nyaralójába. Ők még nem tudták mikor megyek, csak azt, hogy megyek hozzájuk. Ma mondtam, hogy akkor mennénk, erre bejelentik, hogy nem, mert én akkor katolikus táborba megyek....


Mit csinálak?? (Egyébként a barátnőm utána egész nyáron nem lesz itthon...sőt, lehet, hogy elköltöznek..és soha nem látom őt újra)


14/L


2011. máj. 1. 17:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a tábor, ahol ne lehetne elérni kb. 1 óra alatt, hogy hazaküldjenek...
2011. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Hmmm... Pedig én élvezném, annak ellenére, hogy ateista vagyok. ;) Kezdésként jó benyomást tennék. Szakadt farmerrövidnadrág, bakancs, metálegyütteses póló, fordított keresztes nyaklánc, necckesztyű, ilyenek. Ha szóba kerülne a biblia, elkezdeném ecsetelni, hogy én nem hiszek abban az ősrégi, elavult mesekönyvben. Minden egyes alkalmat megragadnék, hogy elmondjam: nem vagyok vallásos, nem hiszek istenben, gyűlölöm a kereszténységet, az egyház csak egy üzlet, utálom a birka vallásos embereket. Ezek mellett aranyosan mosolyognék, kedves lennék mindenkivel. Kíváncsi vagyok, hány nap/óra alatt küldenének haza. Jó buli lenne felbosszantani a szentfazekakat. :D
2011. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az előző válaszolónak :D Viszont, ha hazaküldenek a táborból, kétlem, hogy az őseid elengednének a barátnődhöz, tehát szerintem mondd meg nekik, hogy nem szeretnél abba a táborba elmenni. Nem mondhatják, azt, hogy mégpedig elmész ha nem is akarsz, akkor is, a te életed a te döntéseid. Szerintem egy 14 éves csak van olyan érett, hogy ezt meg tudja beszélni a szüleivel. :D
2011. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Csinálj valami rosszat a táborba első napon, felhívják a szüleidet, és mehetsz haza :)

velem is volt hasonló helyzet, 15 voltam és egy sport táborba beirattak.. megmondtam, hogy k.urvára nem megyek el, hiába fizettétek ki..

2011. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Második - egyetértek. Plusz a Highway to hell-t sűrűn meghallgatnám, és elintézném, hogy maszturbáláson kapjanak. Vinnék egy kis pálinkát, cigit, felhívnék valakit és sűrűn ecsetelném, hogy mit csinálnék vele "úgy" (barátnőd is lehet poénból). Asszem én is ki tudnám magam rúgatni az első napon :D
2011. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még egy: nagyon kiakadnak, ha Bibliával akarsz focizni.
2011. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
az én szüleim is ilyenek: ha valamit elhatároznak véghez is viszik... nekem meg kötelező elmennem az evangélikus táborba nyáron. bár ez ilyen iskolai szervezésű, és ott lesznek az osztálytársaim is. és hát annyira nem rossz. kb. két óra van egész nap amikor ott kell ülni, és hallgatni a hülyeségeket(bocsi de én utálom az egész kereszténységet) a többi időben meg olyan mint egy ilyen sporttábor, és mivel a balatonnál van, a szabadidőben(ami elég hosszú) le lehet menni a balatonhoz fürdeni. ne félj, lehet hogy nem is lesz annyira rossz. mi végighülyéskedtük tavaly, és a vezetők legtöbbje ilyen 20-on akárhány éves volt. lehet hogy nem lesz annyira rossz. (de ha igen, akkor vagy csinálj úgy akkor, mintha beteg lennél, vagy találj ki valami érvet a szüleidnél. )
2011. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindekinek a válaszokat!

Nekem az még a baj, hogy egyedül leszek..és senki nem ismerek ott :(


És a barátnőm... :'(

2011. máj. 1. 22:00
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

megmondod anyukádnak,apukádnak hogy nem vagy hajlandó elmenni, kész, ennyi

max megharagudnak rád egy kis időre, de nem lesz belőle semmi baj

2011. máj. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj furcsán és ha megkérdezik, hogy mi a baj mond, hogy elfelejtetted bevenni a gyógyszered és magyarázd el, hogy mentális betegségeid vannak meg sokáig voltál kezelőintézetben is. Én már kipróbáltam, a hatás állati.
2011. máj. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!