Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki, hogy ne...

Mit mondjak neki, hogy ne kelljen elmennem?

Figyelt kérdés

Szombaton versmondó versenyre kellene mennem.

1. Semmi kedvem.

2. Tönkremegy a szombatom.

3. Töri tz-re kellene tanulnom.

Holnap (kellene) valamit kitalálnom az of.-nek, hogy miért nem megyek. Foggalmam sincs mit, azt sem tudom, hogy lesz-e elég bátorságom megmondani.Pl.: Eskövőre kell mennem.xD:Ti mit mondanátok?:)

(Nem kérek olyan választ: Ne hazudj, nem jó dolog, az igazat mondd stb...)

Köszönöm!


2009. nov. 22. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Szerencsés vagy, hogy ilyen borzasztó fontos problémáid vannak...

Még a győzelem sem kárpótolna a szombatodért, amit a gép lőtt töltenél?

2009. nov. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Képzeld el, nem. És megmondtam, hogy kioktató válaszokat nem várok...Csak értelmesek. Köszönöm, számomra értékelés: 0%
2009. nov. 22. 13:46
 3/16 anonim ***** válasza:
Fhú, hát sajnos, ha van egy kis esze az of-nek, ki fogja találni, hogy kamuzol. De próbálj meg meggyőző lenni. Ha jól el tudod játszani, hogy rosszul vagy, akkor tedd azt, vagy télleg valami családi programra hivatkozhatnál. Esetleg mondjuk elindulsz, de nem érsz oda, mert 'véletlen' lekésted a buszt. Am én teljesen megértelek, jól tudok szavalni, de iszonyatosan paráztam tőle. Sok szerencsét!:)
2009. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Legyél beteg!

Vagy mondd azt,h temetésre kell menned... Ezen csak nem fog úgy kiakadni.(Tudom,kicsit durva,de nem tok mást... :S)

Vagy csak egyszerűen mondd meg,h van ettől az egész versmondó versenytől jobb dolgod is! :)

2009. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

"És megmondtam, hogy kioktató válaszokat nem várok...Csak értelmesek."

Csak úgy ragyog a szellemed kristálygömbje...

2009. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
xD Ebből semmit nem értek, de biztos...
2009. nov. 22. 14:39
 7/16 anonim ***** válasza:
Gondoltuk, hogy nem értesz belőle semmit.
2009. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben, főleg ha van rá esély, hogy megnyerem :P Szombatig meg még lehet a kedved is megjön :) Nekem volt egyszer egy olyan, hogy hónapogik készültem a versenyre, de a verseny napján nem mentem el a versenyre mégsem, mert fontosabbnak tartottam, hogy elmenjek egy másik suli farsangjára. Na hát én osztályfőnöki figyelmeztetést kaptam, mondjuk én nem szóltam, hogy nem megyek. Végülis szerintem saját döntésednek kellene lennie, hogy elmész vagy sem. Ha úgy döntesz nem mész, te dolgod.
2009. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne azt, hogy nincs kedved, meg tönkremegy a szombatod, mert úgy gáz. Töri tz-t sem, mert megkérdezheti a töritanárt, hogy tényleg írni fogtok-e.


Szerintem találj ki vmi családi eseményt, vagy "legyél" beteg. Inkább temetést sem.. vmi szomszéd esküvője, gyerekre kell vigyáznod..

2009. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

15:41-es válasz, miért többesz számban beszélsz? Különben is akagdj már le innen, nem vagyok kíváncsi a hülyeségedre...Köszi!

Hmmm....bébyszitterkedés...=D nem is olyan rossz.=) azért még meggondolom=)

2009. nov. 23. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!