Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen velem? [mit...

Miért ilyen velem? [mit csináljak vele? ]

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátnőm.Személyesen még sosem találkoztam vele.Egy ismerősömön keresztül ismertem meg és msn-en eléggé összebarátkoztunk.Ő vidéken él,én pesten és ez eléggé sok ellentétet okozott már.Ha a bulikról beszélek neki,akkor már szólja is le,hogy mekkora p*csaság már,meg majd beb*szva témfergek haza.Oké ezt megbeszéltem vele már,igaz nem jutottunk igazából semmire.Valahogy utálni nem tudom,mert bármit eltudok neki mondani és tudom,hogy ő nem mondja vissza senkinek,viszont vannak elég érdekes dolgai...Néha egyszerűen bevágja a sértődöttet,írok neki msn-en és tőmondatokban/hangulatjelekkel válaszol.

Néha kiírok egyet s mást ő meg folyton magára veszi és erre is besértődik.Most meg írtam neki msn-en,hogy miért ilyen velem,mindjárt sírok,semmit sem ártottam neki miért utál? Erre meg,hogy mindegy. Most meg,hogy nagyon sz*rul vagyok legszívesebben öngyilkos lennék,erre meg,hogy hajrá csináljam...

Mit tegyek vele? Teljesen hozzám nőtt,mindennap egész délután beszéltem vele,nagyon nehéz lesz nélküle.:S


2011. ápr. 24. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg, hogy ilyet mondok, de ez szerintem nem barátság. Egyrészt a barátok nem tesznek egymással olyasmit, amit leírtál és öngyilkossággal sem fenyegetőznek soha, ha figyelmet igényelnek.

Én azt javaslom, hogy szakítsd meg vele kapcsolatot, ahogy neked jól esik (szépen vagy csúnyán) és keress valami érdekesebb elfoglaltságot a folytonos msn előtt ülésnél, annál is inkább, mivel kevés valóság és azonos érzés van az ilyen "kapcsolatokban". Ezt saját tapasztalatból mondom és mindenféle rosszindulat nélkül.

2011. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt csak azért mondtam,mert érzékeltetni akartam vele,hogy mennyire sz*rul esik amit mond.Nem ülök egésznap a gép előtt,de vele nagyon szeretek beszélgetni.Vele osztok meg mindent neki elmondok mindent ami aznap történik.Bármit eltudtam neki mondani,valahogy neki megnyíltam pedig a kiskorom óta ismert osztályátrsaimnak sem tudok elmondani mindent.Amúg ymost kiderült,hogy az a baja,hogy azt hiszi,hogy én lesz*rom őt meg,hogy nem érdekel engem...:SCsak nem tudom ezellen mit tegyek.
2011. ápr. 24. 20:53
 3/7 :) :) :) ***** válasza:
Nem normális a csaj xD szerintem nem kén vele barátkoznod ha ilyeneket csinál,mond..
2011. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom,csak azt nem tudom,hogy hogy tüntessem el az életemből egyiknapról a másikra úgy,hogy idáig mindennap több órát[volt hogy 10nél többet] végig beszéltem vele.:S
2011. ápr. 24. 21:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Na kiderítettem mi baja van velem.Félreért valamit és nem hajlandó megérteni az ellentét.:S
2011. ápr. 24. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű kiiktatni az életedből. Nem beszélsz vele és kész. Mi lenne, ha kézzel fogható barátaid lennének? És honnan tudod, hogy ő tényleg az, akinek hiszed? Látatlanban mindenki azt ír/mond, amit akar.
2011. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van egy csomó "kézzel fogható" barátom.Ő csak egy a sok közül.De már végeztem vele...csomó napomat elrontotta a saját problémáival,az enyéimet meg jó magasról lesz*rta.Majd írok neki 1-2hónap múlva meglátom mi lesz,de ilyen jóban már biztos nem leszünk mint voltunk.
2011. ápr. 24. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!