Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vagyok ilyen? Már...

Miért vagyok ilyen? Már lassan magammal sem értek egyet

Figyelt kérdés

Eddig mindig vidám voltam, kész voltam beszélgetni, hülyéskedni. Most is így van, de jönnek ilyen "komolysági rohamok", mikor nem tudok semmire se koncentrálni, csak lesni ki az ablakon és gondolkodni, hogy mit rontottam el aznap, amiért rossz a kedvem. Ha otthon vagyok még rosszabb. Bezárkózok, senkihez se szólok, csak gitározok és/vagy énekelek könnyekkel küszködve, esetleg rajzolok. Aztán kisírom, kizenélem magamat és minden újra oké. Már a családom agyára megyek, és teljesen megértem őket, de nem tudom magamat irányítani, csak azt teszem, ami jól esik. Ez miért van így? Alapjáraton szerintem nem vagyok önző.

13L


2011. márc. 31. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Önzőség mitől függ össze a hisztirohammal? Na de én egy évvel vagyok nálad fiatalabb, ezek eddig elekrültek engem, amikor valami problémám van, kimegyek kutyástétáltani és ordibálok a mezőn xDDD
2011. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hisztizni nem szoktam, csak még idegesebb leszek, ha még azt is elrontom, amibe belefogok, akkor fel a skullcandyvel és úgy maradok vagy 3 órát... normális ez? Semmi okom nincs, csak a "világfájdalom", hogy mi lesz velem, ha felnövök, a stressz..áh, ne tudom szavakba önteni
2011. márc. 31. 21:38
 3/8 :) :) :) ***** válasza:
Kamaszkor.
2011. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, a kamaszkorral jár. Nem lehet vele mit csinálni...
2011. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Kamaszkor. Majd jön az, hogy tiéd a világ minden fájdalma, téged senki nem ért meg, téged mindneki utál, te okosabb vagy mindenkinél. Szuper lesz.
2011. ápr. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most vagy abban a korban, amikor elkezd kialakulni a felnőtt személyiséged. Ez sokszor ellentmondásokkal jár, mert annyira képlékeny a gondolatvilágod, hogy akár egymásnak ellentmondó dolgok is igaznak tűnhetnek. A családodnak kicsit elfogadóbban kellene viselkedni, neked pedig megpróbálni nem a stresszre és a búbánatra koncentrálni. Azon még kár paráznod mi lesz veled, ha felnőtt leszel. Iszonyú sok idő, és úgysem látod előre. Elég minden napnak a maga baja, mondják az okosok. Gy koncentrálj a helyi, aktuális feladataidra, és ha szeretsz gitározni, hát csináld. Attól még nem lett baja senkinek.
2011. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kamaszodol :)
2011. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek kamaszodsz:)
2011. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!