Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Legjobb barátnőm dél óta sír....

Legjobb barátnőm dél óta sír. Hogyan vidítsam fel?

Figyelt kérdés

Elvesztette a vadonatúj iPodját:S Az a gáz, hogy egy vonaton hagyta. Nem találjuk, mert nemzetközi vonat és most kapta karácsonyra, egész délután sírt, rossz nézni, ott ültünk a nappalijukban és bőgtünk. Mit csináljak, hogy ne kínozza magát tovább? A szülei nem is mérgesek rá.

13L


2011. jan. 21. 21:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívjátok fel a Mávot.Biztos tudnak segíteni valamit.Hátha ottvan még.
2011. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Már felhívtak a szülei mindenkit(ÖBB, GYSEV, MÁV), de osztálykiránduláson voltunk és mind a 3 társasággal utaztunk:S
2011. jan. 21. 22:47
 13/13 anonim ***** válasza:
na,meglett?
2012. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!