Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez így nagyon ciki? he? :D

Ez így nagyon ciki? he? :D

Figyelt kérdés

14 vagyok és 41-es lábam van ,, eddig ez nem is lenne olyan nagy baj,csak az a helyzet h jumpstyleozok és ugye ott a láb a lényeg ,, habár jól csinálom és ez számít,de engem nagyon zavar hogy kérdezgetik,hogy :

"úristen hányas lábad van :O "

Szerintetek is nagyon gáz ?

(amúgy lány vagyok)


2011. jan. 17. 15:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
utolsó előttire gondoltam
2011. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
15 éves lány vagyok,175 cm-rel,42-es lábbal.Lehet le donald kacsázni,meg yetizni,én szeretem,soha senki nem szólt be hogy mekkora a lábam,fel se tűnik nekik,miért tűnne??Elég nagy baj az,ha ok nélkül azt figyelgetik,unatkozhatnak rendesen...
2011. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ki a halált érdekel? Te tehetsz róla? Aki ezt cikinek véli, azt rúgd pofán. Igaz én fiú vagyok, de a 48-as lábammal itt is eléggé kitűnök... Ilyennel én még nem találkoztam, hogy valaki ezért szólt volna be... Amúgymeg ha szeretsz táncolni, kit érdekel, hogy mekkora a lábad?
2011. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Pff... kösz a Donald kacsás,yetis kommenteket xDD

am. 168 cm vok

2011. jan. 17. 20:29
 15/17 anonim ***** válasza:

Jelentem a női cipők tényleg 42-es méretig van, és a 40-es méret annyira általános már, hogy mikor én keresem a boltban, rendszeresen közlik, hogy nem tudnak elég 40-es méretű cipőt rendelni, mindig az fogy el először..

Engem soha nem zavart hogy ekkora a lábam, egy barátnőm szokta mondani, hogy jééé mekkora, erre meg rávágom, neked meg de töpszli..(36-os méretet hord)..

A lábméretet nem lehet befolyásolni élvezd az életed!

Amúgy pedig vannak olyan cipők, amik optikailag nyújtanak, én ezeket elkerülném és máris korrigáltál valamit;)


25/l

2011. jan. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Én 152 cm vagyok, 36,5-37es lábbal.. Jee xD

15L

He :D

2011. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Méltósággal tudod ezt is "viselni". Nekem 35-ös a lábam, 157 cm vagyok. Tanárként dolgozom. Ott cirkálok a 2 méteres gyerekek között, észre sem vesznek... Cipőt venni a gyerekosztályon tudok. Jó esetben nem csak masnis és pónis cipők vannak.. :)
2011. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!