Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sok hogyha a suliba szempillas...

Sok hogyha a suliba szempillaspirált és szájfényt használok?

Figyelt kérdés

spirál : [link]


szájfény : [link]


13/L 6.osztály (év vesztes vagyok..)


2010. dec. 20. 23:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező! :)


Szerintem elég csak szájfényt használnod, a többi csak öregít. Nagyon szép lehetsz spirál és szemhéjpúderek nélkül is. :)

Kb. 13 évesen kezdtem magam én is festeni, de jó ideig én is csak szájfényt használtam. :)

Középsuliban kezdtem el fekete szemceruzával kihúzni a szemem, de abból is csak keveset tettem fel, nem akartam pandamacinak látszani. :DDD


Persze Te tudod, mi tetszik Neked, ha a suliban nem szólnak emiatt, használd csak, de szerintem enélkül is biztosan nagyon csinos, szép lány vagy.


Most már lassan 26 éves öreglány leszek, de még most is csak szemceruzát használok. A többit nem szeretem, mert a szemhéjpúder rendszeresen elkenődik, a rúzstól egyenesen rosszul vagyok, az alapozótól pedig ragyás lesz a képem. xDDDD


26/L

2011. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

szempillafesték elegendő, mert a szájfényt minden evés-isás-puszi után javítgatni kell. Plusz a szájfénnyel ha megpuszilsz valakit, akkor csillogni fog a fél feje, nem praktikus.. A spirál elegendő bőven, de max 2-3 rétegbe kent fel, ne vastagon.



SZÓVAL SPIRÁL PONT ELÉG. 23/nő-én se használok többet spirálnál

2019. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!