Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sok hogyha a suliba szempillas...

Sok hogyha a suliba szempillaspirált és szájfényt használok?

Figyelt kérdés

spirál : [link]


szájfény : [link]


13/L 6.osztály (év vesztes vagyok..)


2010. dec. 20. 23:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok 9.es most kerültem középsuliba,de néha szembe tudnám köpni azokat a lányokat akik festik magukat és rázzák a segg¨ket és jönnek oda hozzá:

"jJJJJAJJJ hellóka.mizujs??nem jössze hétvégén a bulinkba?"

Pfuj.

Na mindegy.

Egyébként,szerintem sok.

1. a szemplaspiráltólvagy mitől,csak összeáll a szempillád és gusztustalanul fog kinézzni vagy pedig elmaszatolódik.

2. a szájfénnyel nincs bajom

3.attól a csillogóstól meg megintcsak frászt tudok kapni..minek??És ha ballagni fogsz,hogy lesztek kisminkelve??


Szerintem elég csak a szájfény..a többi csak csúnyít..

Az én barátnőm csak a bulikba szokott olyan feketét húzni a szeme alá..az még elmegy,de szerencsére suliba csak szájfényt használ,ezért is tetszik annyi srácnak,mert nem vírít róla a tonnás smink..

ennyi :)

2010. dec. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

utolsó válaszolónál a pont.: )

nos, én 6.ba még egyáltalán nem sminkeltem..jelentéktelennek tartottam..de ha ettől jobban érzed magad.: ) élő példa..anyukám 36 éves és smink nélkül is gyönyörű, ő a példaképem..nagyon szeretem .<3

aztán 7.-8. ba kezdtünk lázadozni, de katolikus iskoláűba jártam, ahol nem lehetett:

- kivágott felsőket felvenni

- térd feletti rövidnadrágot vagy szoknyát

- smink

- körömlakk, körömerősítő

- hajfesték

- műköröm

és egyéb nyalánkságok..persze voltak akik megszegték..de nem akartam közéjük tartozni.

most vagyok 9.es és full natúran megyek iskolába..semmi smink..mert alapozó fölösleges..valakin nagyon meglátszik olyan sötét, valakin meg semennyire, és csak kihozza a pattanásokat..a jobb félék nem.: )szempillaspirállal úgyvagyok, hogy ha csak azt festesz magadra, semmit nem ér szemceruza nélkül..szemceruzával meg már nekem sok..szemhéjpúdert egyáltalán nemszoktam..sose voltam ilyen csili vili kiscsaj..

szájfény..hát én azt mindig lenyalom 1 perc múlvaxD

segáz.: )

szal sztem ráérsz még.puszii: )

2010. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szia! Én 25éves vagyok (s anyuka) ha neked tetszik és a sulidban engedik oké.Egyébként a szempillaspirál kicsit nekem sok,de a többi belefér. Soha nem voltam kifestve csak az esküvőmön.Elöször:) (ezek vagyunk mi: [link] Ha tetszik tényleg nyugodtan:)
2010. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Hát...például az én sulimban a házirendben benne van hogy TILOS A SMINK ÉS AZ ÉKSZER(NAGYON NAGY FŰLBEVALO,NAGY NYAKLÁNC)!
2010. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

szerintem használj csak spirált, az is bőven elegendő

és nagyon szép lesz tőle az egész arcod

2010. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

tegnap 10:08-nak

ha nem az 500 Ft-os spirált használod nem fog összeragadni!


Én, amikor 6.os voltam szimplán csak spirált használtam. Most 9.es vagyok és max. kihúzom még hozzá a szemem

szerintem ennyi bőven elegendő

2010. dec. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Miért sok? Mert még kislány vagy. Anno nekünk általánosban eszünkbe se jutott ilyen, gimnáziumban meg nem lehetett, mégis mindegyik osztálytársam normális felnőtt lett, kapcsolattal, többen férjnél vagyunk bár. És nem vagyok öreg, 24 vagyok.
2010. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Én is lehetek normális felnőtt amellett hogy sminkelek:)
2010. dec. 23. 11:58
 19/22 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon szépen köszönöm a válaszokat(: Szerintem én is csak spirált fogok használni.:DD
2010. dec. 23. 12:02
 20/22 anonim ***** válasza:
Anyám egyik kollegája majdnem megvakult a szemfestéktől...szval szerintem felejtsd el ezeket a szarokat, iskolába jársz, és nem pedig egy putriba! és mék csak 14 leszel!
2011. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!