Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vajon helyesen tettem?

Vajon helyesen tettem?

Figyelt kérdés

már évek óta elég jó barátságban vagyok egy hajléktalan emberrel. sokat beszélgetünk, röhögünk és néha viszek valami kaját neki. párszor kér tőlem pár száz forintot ennivalóra, de amikor találkozunk mindig visszaadja. hétfőn adtam neki egy kis pénzt, de nem mondta mire kell és aznap már nem is láttam. másnap a postán elég vad dolgokat hallotam. állítólag egy magas szakállas ember félmillió forintot nyert sorsjegyen. elmentem a buszmegállóba, ahol találkozni szoktunk. ő ott volt és elmondta, hogy ő volt az, aki nyert. gratuláltam neki és már mentem volna el amikor adni akart 30000 forintot, de én megmondtam neki, hogy ez neki jobban kell és ezzel talán megoldható a probélmája. de ő addig erősködött amég el nem fogadtam. otthon megmutattam a pénzt és a szüleim megmondták, hogy adjam vissza. ma mentem volna vissza, de amikor odaértem az egyik ismerősöm elmondta, hogy az Ádi tegnap összepakolta mindenét és felszállt egy buszra.

szerintetek szemétség volt elfogadni a pénzt?


2010. dec. 8. 16:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne legyél ilyen kishitű. =] Gondolom ismerőshöz utazott. És akkor ketten váltják meg a világot.
2010. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát énis örülnék most ennyi pénznek. :)

Amúgy szerintem igen,mert te nem akartad elfogadni,de ő erősködött,így hálálta meg azt a sok jót,amit tettél vele. :)

2010. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
16:09-es vagyok: Mármint az igen nem arra vonatkozik,hogy szemétség volt elfogadni,hanem hogy jól tetted!
2010. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez olyan szép.Nem ismerem sem őt, sem téged, mégis remélem nem esik vissza...
2010. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja és nem volt szemétség.De én egy darabig biztos nem tudnám elkölteni(nemtudom miért)
2010. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!