Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondolnál/tennél, ha a 16...

Mit gondolnál/tennél, ha a 16 éves lányod odajön hozzád, és ezt mondja?

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány, hívjuk Annának aki 13 évesen szerelmes lett egy vele egyidős osztálytársába. Miután összejöttek, a lány világosan kifejtette, hogy nem szeretne pár évig még sokkal többet a csókolózásnál, de a barátja leitatta, és elvette a szüzességét... Emiatt szakított vele. Egy év múlva összejött egy másik fiúval, aki szintén hasonlót csinált vele. Ez után 16 évesen odaált az anyukája elé, és megmondta, hogy többet nem szeretne senkivel összejönni szerelemből, adja bele egy elrendezett házasságba.


Nem én vagyok sem a lány, sem az anyuka. De az egész esetet amikor hallottam nagyon megrázott. Szerintetek ilyen esetben mit lehet tenni? Pszichológust ajanlani mindkettejüknek?


tegnapelőtt 21:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
9 Úgy gondolom ahogy 10 írta. És nem gondolom, hogy normális dolog részeg nőket megdugni a beleegyezésük nélkül, de attól még meg fog történni, nyilván nem minden esetben, de megvan az esélye. Az első fiúval ha jól értem évekig együtt voltak, akivel csókolózni akart az első években. Azért valószínű, hogy egy kamaszfiú nemcsak csókolózni akar ha végre van barátnője. Sőt egy kamaszlány sem csak csókolózni akar, főleg ha be is van rúgva. A részleteket nem tudjuk, de a leírtak alapján nem tűnik erőszaknak.
tegnap 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha egy 16 éves lányt másodjára dugnak meg akarata ellenére ittasan, akkor tényleg el kellene gondolkodni a kiscsajnak azon, mi ebben a saját felelőssége.


Ez nem menti fel azt, aki megdug egy kamaszt részegen akarata ellenére, de na, hányszor kell meg megesnie, hogy a lány megértse, tartson határt az ivasban?

tegnap 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!