Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elméleti kérdés, de megvennéd...

Elméleti kérdés, de megvennéd neki?

Figyelt kérdés

Ahogy írtam, elméleti kérdés. A pszichológiai oldala érdekel a döntésednek.


Képzeld el, hogy a jövőben vagyunk. Léteznek hihetetlenül emberszerű androidok, amik nem annyira, de már elterjedtek a világon magánembereknek, magánhasználatra. És neked telik rá.

Megvennéd-e a kamasz fiadnak, teljes oktató programmal nyelvek, küzdősportok, és iskolai tantárgyak terén gimnázium szintig, bővíthetően bármely felsőoktatási csomaggal. Egészségügyi funkciókkal. Főzési tudással.

Ezzel a külsővel.: [link]


(Igen, loptam az ötlet alapját, a nő új filmjéből főleg.)


Miért ne?

Olyan..., mint egy Iphone, korlátlan nettel, csak ezt jobb nyomkodni, már amikor apu nem nyúlja le.

Nem?



aug. 31. 01:41
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
35%

Csak akkor, ha előbb kapna egy oktatást arról, hogy mi a különbség az Android és az ember közt, valamint hogyan is kell bánni vele.

Ha látom, hogy okos, értelmes a gyerekem tényleg és érti miről van szó, akkor persze, ha megbízható az android fejlesztője.

De Én valószínű nagyon mélyen benne lennék a témában, mert nagyon AI-s vagyok (Szeretnék egy Vector-t is pl), szóval mindenkép olyan fejlesztőtől, akikbe tényleg hosszútávon befektethetek.

A gyerekekkel való interakciót pedig hagyományos módon pótolnám neki, játszótér, stb...

Valamint azért foglalkoztatnám gyerekekkel is és akár össze is ülhetnének együtt tanulni, hogy ne hanyagolja el az emberekkel való szocializálódást sem.

aug. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
aug. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
98%

Nem.


Pont azért, amiért iPhone-t sem veszek.


Tökmindegy, mennyit fejlődik az emberiség, a technika, ha az ember agyilag nem jut el oda, hogy a "meg tudom venni" és a "meg kell venni" két különböző dolog, akkor még mindig csak a fogyasztói társadalom balekja vagyok.

aug. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
aug. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
aug. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
95%
Nem
aug. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim válasza:
77%

Akkor már minden óvodásnak lesz olyanja,

meddig akarod hátráltatni a kamaszt ?

aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
62%
Sztem menő, én megvenném. :D
aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
47%
Már megint tolod ezt a hülyeséget?
aug. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Mire nyúlja le az apu? XD


Magának már nem tud venni egyet saját használatra? Mert a leírásod alapján higiéniátlan dolgokra is lehet használni. Ezt a cuccit.

aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!