Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyit költötök havonta...

Mennyit költötök havonta kamasz lányotokra?

Figyelt kérdés
Mi az amit minden hónapban vesztek neki?

júl. 24. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezekre sosem tudok válaszolni. Elmegy havi 3-400 ezer bevásárlásra ötünkre. Fogalmam sincs, ebből melyik gyerekre mennyi megy
júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt mire gondolsz? Szórakozás, ruhanemű vagy olyan alapdolgok, mint kaja, pipere, stb?
júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
0 Ft
júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Havi fix kiadások:

-különórák (angol, német, matek): 55.000 Ft

-sport (tenisz, úszás): 48.000 Ft (teniszórák) + 8.500 Ft (úszóegyesület tagdíj)

-szépítkezés, pipere:

havi 1 fodrász: 18.000-20.000 Ft

havi 2 géllakkcsere: 15.000 Ft

havi 2 kozmetika (szemöldökigazítás, valamilyen arckezelés):

10.000 - 15.000 Ft

-szórakozás: kb. 10.000-15.000

(pl. mozi, színház, gokart, beülni barátnőkkel ide-oda, kb. ez zsebpénz)

-vitaminok: kb. 5.000

-étkezés: passz, éppen mit kíván/kívánunk, nem tudnám forintosítani így


Ezen kívül azért havonta rendelget valamit, ebben a hónapban egy csomó akciós nyári ruhát, cipőt, jövő hónapban lesz a születésnapja, Dysont kért rá tőlünk. Van, ahogy alig kap valamit, máskor, meg ha esemény van, nagyobb dolgokat is. Ezt sem tudnám átlagolni így.

júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Leginkább szépitezős, higiéniai dolgokra gondoltam.
júl. 24. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Kaját nem tudom


Ruhak, cipők kb havi 40


Pszichológus 70 ezer/hó


A szépítkezést, szórakozast barátokkal mind maga fizeti

júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Havi 20ezer zsebpénzt kap, illetve alkalmakra is leginkább pénzt kap nagyszülőktől, apjától. Így kozmetikusra, szórakozásra nem kér külön, ebből finanszírozza. Ha kell valami neki pipereholmi itthonra, akkor szól és megveszem. Ruhákat általában rendeli, én fizetem változó, hogy milyen árban, 15-30 ezer között, de ezt nem minden hónapban. Különórára eddig nem járt, szeptembertől fog, az havi 40ezer körül lesz.
júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én nekem anyumék állják az edzőtermi bérletemet + a körmöst. az 30 ezer. sminkcuccokat meg ilyeneket csak akkor kapok anyumtól ha együtt megyünk el boltba/rossmannba. szóval változó. legutóbb kaptam tőle kb 10 ezer forint értékben leárazott ruhákat + 1 parfümöt ami szépítkezésnek számít nálam. sminkelni nem nagyon szoktam. régebben is így volt, csak akkor pl kaptam 20 ezret egy hónapra, abból elment a körmösre nagyjából a fele, a többi meg másra.
aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!