Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Valójában nem tudtam melyék...

Valójában nem tudtam melyék kategóriába tegyem fel a kérdésem, hátha itt több választ kapok?

Figyelt kérdés

12 éves lányom orvos Barbi babát szeretne születésnapjára, olyan gyerekesnek találom, igaz még nagyon szeret játszani, ti megvenné tek?

Valami szép ajándékot szeretnék, ötleteket kérlek?



júl. 21. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt szeretné akkor igen. Semmi másnak nem fog annyira örülni mint annak. Plusz ha elmondta hogy azt szeretne akkor számít rá, csalódás lesz neki bármi más.

Örülj inkább hogy nem szolibérlet meg iphone15 kell neki ennyi idősen

júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt venném, amire vágyik. Ez az Ő AJÁNDÉKA, róla kell hogy szóljon a történet. Ha túl drága az más kérdés. De csak azért nem megvenni, mert szerinted nem jó ötlet, az tiszta sz*vatás.
júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha szeretne valamit - ráadásul ennyire specifikusan -,akkor érdemes lenne azt adni neki. Még ha meg is bánja (mint ahogy a gyerekek általában ráunnak a dolgokra, amikre nagyon vágytak), de mégis egy kedves gesztus teljesíteni valakinek a kívánságát. Nekem a legjobb ajándékélményeim mindig ezek voltak, amikor szerettem volna valamit és megkaptam pontosan azt, mondhatni valóra vált álom!


U.i.: A Barbie baba jelenleg hihetetlenül menő (a Barbie filmnek köszönhetően), én még 26 évesen is előszedtem egyet, hogy öltöztetgethessem. Lehet hogy divattervező lesz, vagy filmes!

júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Ha valami mast veszel neki, csalodni fog.
júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 évesen kékszemű plüss husky kutyát kértem.

Igaz, vannak későnérők, de szerintem 12 évesen még az lenne a normális, ha játszik valaki, nem pedig pasizik.

Illetve vannak akik a babákat, Barbie-kat, Monster High-eket gyűjtik.

júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Megvennem, siman.

Szerintem orulj, h meg gyerek es remelhetoleg meg sokaig az is marad. Raer meg felnottnek lenni.

júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat, segítettetek a döntésben 🧝🏻‍♀️, megveszem neki
júl. 21. 13:56
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
41 éves vagyok. 12 évesen még saraztam az udvaron 🤣🤣.
júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 évesen újra elővettem a Barbiekat és ugyan nem játszottam velük hanem ruhát terveztem nekik, anyum meg megvarrta és együtt öltöztettük őket. Imádtam. :)
júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mas 12 evesek isznak, vetkozos videokat csinalnak tiktokra, vagy verekednek egymassal. Szoval vedd csak meg neki a babat, ha azt szeretne.
júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!