Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves korig szoktak a...

Hány éves korig szoktak a gyerekek a szülőkkel nyaralni menni?

Figyelt kérdés
A leválás miatt kérdem, mikor már nem annyira vonzó a szülővel a nyaralás.

júl. 5. 06:52
A kérdező szavazást indított:
14
16
18
20
Nem korhoz kötött
Attól függ milyen a kapcsolat a szülővel
74 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Változó, talán 14-16 az átlag.
júl. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Mindegy, hogy mennyi idős az ember, egy nyaralás beleférhet a szülőkkel.

Annyi, hogy a szülő adjon a gyereknek is beleszólási lehetőséget, ne egy csomagként kezelje.

júl. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 vagyok, de továbbra is szívesen megyek nyaralni a szüleimmel, mert nagyon jó a kapcsolatunk, és iszonyú jó hangulatban telnek a családi nyaralások. Szerintem nem korhoz kötött, felnőttként is simán ki lehet kapcsolódni szülőkkel pár napot.
júl. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok, jövőre együtt szeretnénk menni külföldre. Ebben az évben csak azért nem vállalom be mert nemrég szültem.
júl. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A fiam kb 16 évesen sem akart jönni, inkább ül a szobájába, de most idén jön, mert repülést kiakarja próbálni, 26 éves. A lányunk levakarhatatlan ő 24 éves.
júl. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb 16 éves korig nem mennék el nélkülük nyaralni, és őket sem szívesen engedném el külön, barátokkal. Utána meg szerintem már nincs felső határ, ha valaki jóban van a szüleivel és szívesen töltenek együtt időt, akkor sokáig simán lehet. Mi gyerekkoromban nem igazán jártunk nyaralni, összejöttem a férjemmel, akkor simán kettesben mentünk eleinte, majd jöttek a gyerekek, és azóta az anyósom is gyakran csatlakozik hozzánk :D Remélem a lányaimmal jó lesz a kapcsolatunk, és miután volt egy kis "kihagyás", amíg élik az önálló felnőtt életüket, kettesben a párjaikkal, barátaikkal, egymással, akármi, utána azért majd visszatérnek hozzánk is, és együtt is mehetünk felnőttként is nyaralgatni, akár unokákkal, akár nélkülük. Amúgy az én fejemben ideálisként ez úgy él, hogy azért minden évben lenne egy családi nyaralás is, kortól függetlenül, ahová hozzák az aktuális párjukat, a saját kis családjukat is. Szóval na, végtelenségig szeretnék velük nyaralni :D De ez persze nem jelenti azt, hogy rájuk erőltetném a fent említett koron túl. Ha akar, jön, a lehetőség előtte lesz, ha nem akar, akkor nem lesz belőle sértődés, nyilván.
júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
34 vagyok, már van két gyerekünk is, de a mai napig szívesen megyünk velük. :) Nem volt olyan időszak, amikor "ciki lett volna".
júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
14 éves a fiam, 18 a lányom,ők mennek a nagyszülőkkel is 1 hétre nyaralni, illetve együtt is megyünk. A lányom pár éve már megy külön a barátaival is, de imád utazni, programokra járni, szóval ahogy őt ismerem, még 10 év múlva is jönni fog velünk is.
júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Hevizre, Gyulara, Hajduszoboszlora tespedni en se mentem 14 ev felett. Ha kukfold lenne ,Gorogo.Roma,Parizs, vagy tengerpart nyilvan mentem volna. :D most megint szivesen mennek veluk, hogy a kicsi gyerekre legyen felugyelet, hogy tudjak pihenni is, de nem igazan tudjuk osszehozni,hogy mindenkinek egyszerre jo legyen.
júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
36 vagyok, minden évben elmegyünk közös családi nyaralásra az én családommal és a férjem Anyukája is jön
júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!