Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hány éves kortól...

Amber2.0 kérdése:

Szerintetek hány éves kortól a “normális” szeretkezni?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy amíg mindkét fél szereti egymást, érettek hozzá, és védekeznek, addig rendben van. Persze itt nem egy 11, vagy 10 éves kisgyerekre gondolok. Édesanyám nagyon rá van parázva, mert a húgom 15 éves, és már ott alszik a barátja.

Kiváncsi vagyok, nektek mi a véleményetek?



jún. 19. 14:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
16-17 szerintem az ideális. Mondjuk érettségtől is függ.
jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem nagyon kortól függ. Vannak, akik 14-15 évesen képesek érett intim kapcsolatot folytatni, egy rakás ember meg 18 évesen belemegy olyanba, amit aztán megbán.
jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
18
jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

Ez még számomra magamban is megoszló téma :D

Én pl 16évesen vesztettem el. Már addigra minden barátnőm túl volt rajta, későinek éreztem.


Viszont húgom most 16. 2éve tuti túl van rajta. Szomszéd lány is 15, lassan ő is 2 éve. Ezt meg marha korainak tartom így felnőtt fejjel.


Viszont ha úgy nézem, mind a 2nek van annyi esze védekezik, ellenben sok felnőtt is ész nélkül, érettlenül csinálja....


Szóval ja. kort nem tudnék mondani. Olyan 14 és 16 közt. De én inkább értelmi szinthez kötném.

jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
14a beleegyezési korhatár (abba az esetbe ha 18feletti a másik)
jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
16-18 éves kort mondanék. Nem hiszem, hogy egy 14 éves gyereknek még szüksége van közösülésre.
jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Kamasztól is függ.

Én 16 évesen voltam együtt nyaraláson az akkori barátommal és nem feküdtünk le. Nem ragadtam itt a múlt századból 30 éves vagyok. De ma már úgy néz ki, evidensnek kell tekinteni, ha 15 évesen együtt vannak, akkor biztos van szex is.

Én amúgy korainak érezném ennyi idősen. Unokaöcsém is ennyi idős és rohadtul felelőtlen, ahogy a korosztálya nagy része, testileg lehet, hogy igen, de agyban és lelkileg egyáltalán nem érettek a szexualitásra. De mondom, egyénfüggő.

jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Miert vagyunk amugy lepontozva?Semmi olyat nem irtunk...
jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

18.

Igen, én is akkor kezdtem, a párom mégkésőbb

jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
#8: mert az alap filozófia, hogy "a szex rossz, ok? Kivéve, ha én csinálom..."
jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!