Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz gyerekek szüleitől...

Kamasz gyerekek szüleitől kérdezném, nektek nem hiányzik az az időszak, amikor kisebbek voltak a gyerekek és sok közös programot igényeltek?

Figyelt kérdés

(Mielőtt bárki nekem akarna esni, nem unatkozom, van munkám, hobbim, barátaim is. )

2 gyerekem van, most hogy egyre nagyobbak alig érnek rá, alig tudunk valamit közösen csinálni és igen, hiányzik az az időszak, mikor még kicsik voltak és igényelték a közös programokat. Most folyton iskola, tanulás, sport, különóra, haverozás, buli van. Megértem, tudom hogy ez az élet rendje, hogy fokozatosan leválnak, (és büszke is vagyok rájuk, nagyon ügyesek, talpraesettek) de hiányoznak. A kicsi ráadásul jövőre kollégiumba megy, még kevesebbet lesz itthon.


máj. 3. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenkinek hiányzik időnkénr :)
máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!