Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mire kérjek vasárnap este...

Mire kérjek vasárnap este 1500 forintot apukámtól?

Figyelt kérdés
Az mindegy hogy mire kell, csak valami jó indokot mondjatok légyszi.
2010. okt. 24. 16:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Büfépénznek, a kaja jó indok, a könyvet akár meg is akarhatja nézni, a többi szülőnek akarhat panaszkodni, hogy mennyi oszt. pénzt kérnek már, akkor meg lebuksz.
2010. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%
apu lécci adj 1500ft ot mert spanommal veszünk 2g füvet és azt mondta ennyivel szálljak be.
2010. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
osztálypénz szar duma mer má be van tiltva a szedése nézzetek utána.
2010. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 petrus (: ***** válasza:

osztálypénz szar duma mer má be van tiltva a szedése nézzetek utána.


ha be van tiltva, akkor miből mennek kirándulni? meg egyéb sulis dolgokra jó dolog ám abból kifizetni amit kell, nincs az hogy 30ból 15 elfelejti bevinni, és határidő után 2 héttel adják be... emellett nem tök mindegy, hogy amikor kell, akkor adják be a pénzt, vagy beadják előre és ha kell csak ki kell venni?


gondolom a kérdés már nem aktuális, de pl. mondhatod, hogy névnapja/szülinapja van egy barátodnak/barátnődnek, és szeretnél neki ajándékot venni, vagy moziba mentek, pizzázni, plázázni és nem akarsz pénz nélkül elmenni...


16/L

2010. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondod Am.,,mire kell akkor segítek =]
2010. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

köszii. ezek jók, csak mindig ilyeneket mondok.. apu meg már ki van akadva hogy mennyi ismerősömnek van szülinapja.. és hogy kiváncsi lesz hogy ezeket visszakapom.-e az én szülinapomon. mert ha mindet visszakapnám akkor nem tudnék menni annyi ajándékot kéne cipelnem.:D

amúgy kajálni mentem, csak büntetésben voltam és nem mehettem be a belvárosba ( a külvárosban lakom ). de megoldottam.:D

2010. okt. 26. 14:40
 17/19 anonim ***** válasza:
lopjál xD ne vegyél xD vagy tényleg dobj de egy kamuszöveget xD
2010. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
istenem sok gyökér fasz, nem mindegy nektek mire kell a pénz???? mik vagytok ti szégyenek.. a gyereknek válasz kell nem plusz kérdés. BUJJATOK EL
2013. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mond hogy a barátodnak nincs pénze kotonra.
2013. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!