Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi számít csóknak? Mármint ha...

Mi számít csóknak? Mármint ha pl. az egyik a másik szájára ad egy puszit azt már lehet csóknak hívni?

Figyelt kérdés
Mi számít csóknak? Mármint ha pl. az egyik a másik szájára ad egy puszit azt már lehet csóknak hívni? Mert nekem az volt a feladatom (felesz v. mert), hogy a barátnőm pasijának a szájára kellet puszit adnom és a srác eléggé, hogy is mondjam hajlamos más lányok felé is "nézni". És aztán még ott húzott hogy simogatott meg ölelgetett meg olyanokat mondott hogy a csókkirály meg ilyenek. és bűntudatom van hogy így megbántottam a barátnőmet,csak nem akarja megmondani.13\L
2010. okt. 15. 23:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!! Tudod nem volt szép dolog de nagyon megbántad és mindenkinek jár egy esély..

De a barátnőd haragszik rád??

2010. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

csak szárjapuszi.:D

ha 20percig tartott volna akkor is az lett volna.:D

ha meg a bartánőd megengedte akkor ne legyen bűntudatod.:D

amúgy meg én azt tanácsolom,hogy eleve ne is kezdjetek felelsz vagy merszezni.szerencsére az én osztályom már kinőtt belőle,hogy ebben a jtékban mindenki smráol mindenkivel...hála az égnek:D amúgy nem értem miértelme így a játéknak.ha valaki smráolni akar valakivel akkor mondja meg neki nyíltan ne egy hülye játékon keresztül akarja elérni-.-

13/L

2010. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!