Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi számít csóknak? Mármint ha...

Mi számít csóknak? Mármint ha pl. az egyik a másik szájára ad egy puszit azt már lehet csóknak hívni?

Figyelt kérdés
Mi számít csóknak? Mármint ha pl. az egyik a másik szájára ad egy puszit azt már lehet csóknak hívni? Mert nekem az volt a feladatom (felesz v. mert), hogy a barátnőm pasijának a szájára kellet puszit adnom és a srác eléggé, hogy is mondjam hajlamos más lányok felé is "nézni". És aztán még ott húzott hogy simogatott meg ölelgetett meg olyanokat mondott hogy a csókkirály meg ilyenek. és bűntudatom van hogy így megbántottam a barátnőmet,csak nem akarja megmondani.13\L
2010. okt. 15. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Szégyellhetnéd magad ... Nem is vagy igazi barátnő ha képes voltál ilyet tenni . A fiú pedig nem szereti a "barátnődet" ... A kérdésre válaszolva : ez nincs megszabva ahogy te érzed és 13 évesen ne ezzel foglalkozz ...
2010. okt. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De én nem akartam, csak muszáj volt mert a barátnőm maga mondta hogy csináljam, és én ne akartam.Tényleg szörnyű barátnő vagyok? :'(
2010. okt. 16. 08:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy muszáj volt? Egy ilyen hülye játékban, ahamm, muszáj...
2010. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ahjj...ma is találkozok velük...és...és...az az igazság...hogy életemben először 'csókoltam' meg egy fiút...és...nem tudom hogy...nem így akartam a lényeg az...és mindenki azt mondja hogy ne nyavalyogjak hisz csak egy csók volt...de én nem így gondolom,szerintem a csók a szeretet vagy inkább a szerelem jele,és ez nekem olyan mintha a barátnőm pasija velem csalta volna meg a barátnőmet
2010. okt. 16. 11:00
 5/12 anonim ***** válasza:
A első csókot soha se egy ilyen játékba add meg ... Főleg ne a barátnőd pasijának ... Nem volt muszály , ha máskor ilyen játékot játszatok és rád kerül a sor , ha olyan pasi lesz akinek van barátnője , meny ki a szobából és mond , hogy nem fogod megcsinálni mert van barátnője . Ennyi .
2010. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre egy értelmes válasz...igazad lehet.Én el akartam menni de ott erősködtek mikor felálltam vissza rántottak, és a végén addig baszogattak amíg végül gyorsan megcsináltam.És egész éjjel nem aludtam ez miatt...bűntudatom van.De vissza az eredeti kérdésre, szerintetek ezt a kb. 5 másodpercig tartó puszit a szájára lehet csóknak nevezni vagy ez csak simán egy szájra puszi volt, azért szeretném tudni mert így könnyebb a lelkemnek hogy mégse veszem el a barátnőm pasiját.
2010. okt. 16. 11:47
 7/12 anonim ***** válasza:
ez csak szájrapuszi...
2010. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:D
2010. okt. 16. 13:54
 9/12 anonim ***** válasza:

szájrapuszi ;)

és szerintem még ha megkellett volna csókolnod se lett volna nagybaj.

majd ha tapasztaltabb leszel,talán te is így fogod gondolni...hogy csak egy csók volt.de ez nem volt az nyugi :)

2010. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Huuh köszönöm kezdek kicsit megnyugodni.De tényleg én nem akartam de nagyon erőltették.
2010. okt. 16. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!