Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves korban ciki ha...

Hány éves korban ciki ha nincs valakinek kiszedve aszemöldöke?

Figyelt kérdés
13/L
2010. szept. 18. 14:19
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
;;)
2010. szept. 18. 15:23
 12/25 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ilyen idősen nyugodtam szedheted! Én 12 évesen kezdtem el, csak a kiálló szálakat. Borzalmas, mikor látok 18-9 éves csajokat, akik amúgy tök csinik lennének, de a Brezsnyev-szemöldökük totál el**** a látványt :S
2010. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindenkinek van szüksége szemöldökszedésre ahhoz, hogy szép legyen.
2010. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
72%

"Inkább tanulj ahelyett,hogy a külsőddel foglalkozz" nem azért ,de ha kozmetikushoz is megy elég 2-3 hetente (vagy ritkábban kinek hogy) ami kemény 5-10 percet vessz igénybe nem hiszem,hogy ezen múlna a tanulási átlaga nem lehet a nap 24 órájában tanulni,SZERITNEM!

Én 28 éves vagyok és ezzel nem azt akarom mondani,hogy ne tanulj hanem inkább plázacica legyél,de én 15! éves korom óta szedem (akkor engedték meg) és mégis felnőtt ember lettem diplomával a kezemben.

Nem beszélve arról,hogy ha maga az ember tetszik saját magának az önbizalmat add ami szerintem fontos az emebr életében.

Szedd nyugodtan ettől nem leszel rosszabb ember :)

Úgy gondolom,hogy attól,hogy szedett a szemöldöke tud koncentrálni arra,hogy hova megy tovább tanulni és egyebek,javízsatokki ha tévedek!

2010. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%
Én is 13 és fél vagyok, de nekem eggyálatlán nem kell szednem, vagyis tök normális. És eléggé világos is, szóval ha szedném, akkor olyan lenne, mindtha semmi nem lenne ott.:)
2010. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A kérdés úgy szól: "Hány éves korban ciki..." Ne haragudjatok, de ilyen NINCS. Mindenki legyen önmaga, és nem ciki a külső, ha van egy jó kisugárzása, és szeretik, szemöldök ide vagy oda...
2010. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen kezdtem szedni. Most 15 vagyok, és csak nagyon ritkán járok kozmetikushoz,hogy szedje ki, mert egyrészt nem olyan vastag, másrészt meg világos.

Szerintem ez nincs korhatárhoz kötve, hogy mikor kezdheted szedni. Akkor, amikor úgy érzed, hogy már kell, illetve megengedik. :)

15/L

2010. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, hogy hogyan áll...

Nekem alig látszik a szemöldököm, ezért használok vmi cerkát, amivel "megszépítem".

2010. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Ja és 10/L
2010. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

ez attól függ, hogy milyen az arcformád, vagy mennyire dús a szemöldököd. nekem pl volt egy olyan időszakom 14 évesen h sz*rtam az egészre, és nem szedtem ki^^ viszont eléggé ronda hogy ha nem szedem, ezért kb hetente szoktam kiszedni.

amúgy meg, minden hány éves az illető, ha csúnya a szemöldöke miért ne szedhetné ki... inkább legyen teljesen egyenes, ronda, és kifejezéstelen az arca?

még vmi: felülről ne szedd ki soha!! csak alul igazítsd meg, ha szükséges. és majd kicsit később menj el kozmetikushoz, és kérd meg hogy csináljon vmi formát

2010. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!