Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is a legtöbb...

Szerintetek is a legtöbb gyerek aki ilyen lusta hogy csak autóval hajlandó barhova menni, van köze ahhoz hogy kiskorában mindig vitték és ez kiterjedt a kamaszkorara is?

Figyelt kérdés
Igy felnőtt fejjel bevallom en is autóval járok sok helyre, de már saját kocsiból saját pénzből, de amikor meglett a jogsim suliba pl, sose jártam azzal. De ahogy látom, hogy q mai gyerekek azon hisztiznek ha késik a vonat 1 percet és az hogy o buszra szálljon az nem jöhet szóba.

2022. márc. 30. 12:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ. Minket nem igazán furikáztak a szüleink, én a mai napig sokszor távolabbi helyekre tömegközlekedek, ha max félórát kell sétálni, inkább gyalogolok. Az öcsém pedig az 1 km-rel arrébb lévő konditerembe! is autóval megy, pedig bicajozva már meg is lenne a bemelegítés. Igaz, őt már többet furikázta anyukám.
2022. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Én is sokat látom ezt, de itt is vannak kivételek. Általánosban nagyrészt anyukám hozott-vitt, így gimisként még sincs ellenemre, hogy buszra szálljak, most már szinte csak azzal járok mindenhova.
2022. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
olyan jó lenne, ha mindenki a saját dolgával és a saját pénztárcájával foglalkozna, és nem mindig másokkal. nem mindegy neked, hogy kocsival jár vagy gyalog? vagy esetleg rollerrel? mindegyik jó.
2022. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
67%
Szerintem ez nem csak ezen múlik, sőt. Engem is autóval hordtak a szüleim iskolába, mindenhová és ez nem volt véletlen. Vidéken laktunk egy olyan településen, ahol borzalmas volt a tömegközlekedés, szinte lehetetlen volt időben odaérni valahova. Nekem most is ez a fontos, hogy ne késsek el és az adott körülményekhez, szükségletekhez képest a lehető leggyorsabban, legkönnyebben, legpraktikusabban, legkényelmesebben jussak el A-ból B-be. Felülök én a buszra, vonatra, villamosra stb., nincsen bajom a tömegközlekedéssel, de akkor elvárom, hogy valóban pontosan a menetrend szerint járjanak a járatok és ne legyen késés, mert igenis akár egy percen is múlhat a dolog, ha mondjuk át kell szállni stb. Ez nagyon zavaró, szerintem ezt nem kell magyarázni. Gyalogolok is, ha kell. Viszont vannak esetek, amikor szimplán az a legésszerűbb megoldás, ha az ember autóba ül.
2022. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nálunk is jártak autóval, nem a hisztisek, hanem a gazdag szülők gyerekei
2022. ápr. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%

Ha másoknak belefér, hogy mondjuk 3 emberre 3 autó legyen fenntartva, neked miért fáj?

Én is nagyon sokat bicikliztem, tömegközlekedtem. Gyűlöltem minden percét. Sosem tartottam magam emiatt jobb embernek, miért is tettem volna?

2022. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!