Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy barátkozzak az új osztály...

Hogy barátkozzak az új osztálytársakkal?

Figyelt kérdés

Ma volt az első napom az új iskolában, igazából semmit nem csináltam csak ültem a helyemen.Meg persze beszélgettem is,van egy fiú akivel beiratkozáskor ismerkedtem meg, vele beszélgettem egy keveset ,de nem sokat,ennyi volt a mai napom.

Nem vagyunk annyira sokan az osztályban (20).

Van egy 5-6 fős társaság hasonlóak mint akikekkel általánosban barátkoztam (mármint a viselkedésük)

De nem tudom,hogy hogy barátkozzak velük, miről beszélgessek velük,mit mondjak nekik??Tehát, hogy hogy kezdjem a barátkozást, hogy ne legyek nyomulós, és ne nyalizzak nekik??(nyalizni nem szokásom ezért sem akarok)

3 lány is van köztük (én fiú vagyok) velük, hogy beszéljek,hogy ne gondoljanak bunkónak, és ne is gondoljanak egy nyálas kis hülye gyereknek??

Nem volt lehetőségem gólyatáborba menni és néhányan ott már megismerték egymást én ezért is vagyok hátrányban ez ügyben.

Előre is köszönöm az értelmes és hasznos válaszokat!


2010. szept. 1. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igy olvasva elég intelligens vagy úgyhogy mindenképp következetesen

ne fecsegj sokat de ne legyél túl szótlan jeges se .


inkább az eszeddel a tudásoddal tünj ki.


Sok sikert !!!

2010. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!

Sajnos nem vagyok jó tanuló, de ma már nem divat annak lenni....(de nem ezért vagyok rossz tanuló)

Szakiskolába járok,szóval senki sem jó tanuló,de ahogy láttam mindenki elég nyílt volt,tehát nem lehet velük nehéz barátkozni,épp ezért is akarok velük barátkozni,de nem tudom,hogy miről beszéljek velük.??

2010. szept. 1. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
zene, filmek, lányok ...
2010. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megértelek:)Nálunk is ez volt ált.5 ben:DJött pár gyerek a másik faluból...És abból 1 et ismertünk 2-3an.(beleértve engem is). A lány barátnője volt/most is az, szóval az a lány vele volt, DE!.. volt egy fiú aki nem ismert senkit. De nem volt mit tennie , oda csatlakozott a többi fiúhoz, és már akkor összebarátkozott velük/jó na .. nem midnenkivel:DD

Azóta meg föl sem tűnik az,hogy vele nem most lesz a 7. évünk hanem csak a 3. Neked is csak azt ajánlom vegyülj el közöttük:D

Leendő 7. es leszelk=13 án:>

13/L

2010. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szimpatikus srác/lány : Csá/Szia/Helo mizu? aztán majdcsak jön magától
2010. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!