Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyások vagy apások vagytok /...

Anyások vagy apások vagytok / voltatok inkább? És miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 20:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Imádom az Apukámat! (:

Anyukámmal sokáig rossz volt a viszonyom, de mára már Ő is nagyon közel áll hozzám. Ennek ellenére a szeretetem Apukám felé még mindig nagyobb. Nagyon jól kijövünk egymással és az esetek 98%ában egyet is értünk. :D

14/L

2010. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyás vagyok, 16 éves létemre még megszoktam karolni az anyu karját, ha megyünk sétálni vagy fagyizni és úgy szoktunk menni. Nagyon sok mindent szoktam vele megbeszélni.Az aputól eltávolodtam ő 2-3 hetente jön haza, mert külföldön dolgozik, de míg nem került erre a munkahelyre az apu, nem volt jó ember, iszik-cigizik, és túl büszke magára, nagyra van a fizetésével, pedig más sokkal többet is keres... bár mindent megad nekem, de az anyu szeretetét, amit tőle kapok, azt nem tudja pótolni semmi, se a pénz, se semmi.. :)
2010. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyás voltam/vagyok.
2010. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Régebben anyukámat imádtam még most is, de most apuval vagyok többet! Vele járok vásárolni, focizunk, meg strandolunk, anya ő más ő olyan h vele megbeszélek mindent, de ugyanakkor vele nem járok sehova. Együtt vannak meg minden, házasok de most apa! :)

14/L

2010. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom :D Inkább mindkettős :)

Mikor még kicsi voltam [3-4 éves] útáltam apuval egyedül maradni, azért mert sokat dolgozott, és megszoktam, hogy anyuval voltam. Volt, hogy 1 hónapig nem láttam [anyukámmal voltunk nagymamáméknál], és nem ismertem fel mikor hazaértünk :D [anyu mesélte].

Aztán 5-6 éves koromban azért aput is megszerettem, mert szószerint mindent megadott, amit csak "kívántam" :D


Szóval komolyan, mindkettős vagyok. Mindkettejükkel egyformán szeretek lenni, meg bízom mind a 2jükben :)


13/L

2010. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
ma 12:41-es vagyok. Végülis a nagyszüleimhez jobban ketődöm, 9 éves koromig ott laktam náluk, csak este jöttem haza mert éjfélkor hazaértek a szüleim (pékségbe dolgoznak). Addig 2 tesómmal mamámnál és papámnál voltunk...
2010. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
ELSŐ NAGYON JÓL MONDJA! A sztorimat nem írnám le, mert hosszú,röviden h elváltak, és apa megváltozott hála az új bnőjének (nagyon durva) -nem ihatok Cola-t faternál (nem is akkora baj),nincs TV mert a drága bula azt mondja h árt,mikor napi 4 cigit elszív, miközben tisztában van vele h asztmás vok. (am apa a valás előtt előtt vett itthonra egy hatalmas LCD tv-t,nem értem ott mért nem vesz?) Az a nő elrontja az életem.
2010. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hmm olyan 5 éves koromig apás..De a szüleim elváltak igy anyás lettem..De nagyon..Apummal nem is tartom tulságosan a kapcsoltatot

14/L

2010. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
3 éves koromig apás-anyás..aztán elváltak a szüleim , anyával maradtam , és sokszor nem is mentem el apával hétvégén , mert én anyán lógtan...aztán 6 éves koromban , októberbe, orvosi műhibába , meghalt anyukám :'( (hosszú elmagyarázni , de egy rutin műtét volt , és elvleg 1 hét uán meg is gyógyult volna anya)aztán apunak akkor nem volt munkája , és a nővéremékhez költöztem(ő akkor már 23 volt , 1 kislánnyal , amugy csak féltesó) és akkr 2 évet ott laktam , és utánna lett apunak rendes munkája , lakása..és most is vele lakom..és nagyon szeretem :) :S :'(
2010. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Anyával a fiúkat beszélem meg, a napomat, a ruhákat. Őt nagyon szeretem ő is mindenen gondolkodik mint én :)


Apát is nagyon szeretem, ő is elég gyerekes, sokszor felnőttebbnek érzem magam :D Ha anyu nincs itthon berakjuk az AC/DC-t vagy a P!nk-et és főzőcskézünk anyunak :) Ez úgy karácsony előtt a legviccesebb :)


Inkább apura hasonlítok belülről, elég közvetlen vagyok, bárkivel elbeszélgetek, viszont kívülről anyu vagyok :) Egy haverom egyszer összekevert minket xD Egyke gyerek vagyok de szerintem nem kényeztettek el. Mindig beledobtak a mélyvízbe, volt hogy szószerint is :S Tehát vicces a családunk :)


12,5/L

2010. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!