Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehetek még jóban unokatesómma...

Lehetek még jóban unokatesómmal? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Unokanővérem és én (ő 14,én 13 éves) kiskorunk óta (komolyan!!!) elválaszthatatlanok voltunk. Mamánál mindig tanárosat játszottunk, mindig is azok szerettünk volna lenni. Sajnos édesanyja elvált apjától és lopott meg ilyen dolgok. Unokanővérem is kezdte belerángatni az ügyeibe. Elköltöztek egy c_gány helyre, azóta édesapját (keresztapámat) sem látogatja.

Most beszéltem vele msnen, azt mondta, eljön ő is az én ballagásomra, ne aggódjak, minden a régi lesz előbb utóbb...


SZERINTETEK?


2010. aug. 21. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet minden a régi=D

Ha meg is változott t talán vissza tudod "tenni" a rendes környezetébe a régi érdekes jó mókáitokba és dolgaitokba....

14L

2010. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan jól esik vele megosztani most msnen a pasis ügyeimet...:$
2010. aug. 21. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok...Igen én is azt szoktam:P

Szerintem ugyan olyan lesz mint régen..lehet hogy idő kell hozzá de olyan lesz=D

De azért arra figyelj hogy ne csak te mondd el neki,hallgasd meg őt is hogy vele mi történt=)

14L

2010. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen ballagás ??? Az nem nyár elején van ?:D Most évnyitó lesz :P.
2010. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Idén nyáron volt a ballagása és ő is jöjjön el majd nyáron a ballagásomra. =D
2010. aug. 22. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!