Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehetek még bulizós, lazább?

Lehetek még bulizós, lazább?

Figyelt kérdés

18F vagyok. Középiskolában jó tanuló voltam, még sose voltam bulizni és alkoholt se ittam még, barátnőm se volt. Eddig nekem is jó volt így és ilyen volt az egész osztály, úgyhogy nem lógtam ki.


Most szeretnék ezen változtatni ha egyetemre járok. Elég zárkózott vagyok, ti hogy kezdtétek el az ilyesmit?


2010. máj. 5. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz! Semmiről sem vagy lekésve.

Szerintem ne akarj rögtön randizni, hanem először menj el haverokkal, csoporttársakkal szórakozni, beülni valahová beszélgetni, házibuliba stb. Itt olyan kommunikációs gyakorlatra teszel szert amit később tudsz kamatoztatni lányokkal kapcsolatban is.

De ne erőltess semmit. Bőven van még időd.

2010. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pesze mért ne lehetnél?? :)
2010. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A zárkózottságra jó az alkohol, de ha nem vagy rutinos alkohol ivó, akkor figyelj oda, hogy mennyit iszol. Nem tudhatod, hol van a határ. Javaslom a sört, mert az nem túl erős sokáig el lehet iszogatni, meg az férfias is. Ha egyetemre kerülsz, számtalan alkalmad lesz a bulizásra. Bulizni csak akkor menj szórakozóhelyre, ha már van egy kisebb társaságod, akikkel összehaverkodtál. Először inkább kocsmázni menj pár haverral, hogy ismerkedj az alkohollal és a határaiddal. Ott is nagyon jól tudja az ember érezni magát, főleg ha van zenegép és jó a társaság.
2010. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Aubrey* ***** válasza:
Van még remény:D Amúgy nem tudom de szerintem az tök édes ha egy 18 éves fiú szűz. Lehet más nem így gondolja de ez az én véleményem:)
2010. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!