Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek?Lehet hogy bántalma...

Mit tegyek?Lehet hogy bántalmazzák a lányom,de nem vagyok benne biztos.

Figyelt kérdés
A lányom most 5.-es,az osztályában,ahová jár a fiúk verik a lányokat.Amikor úgy van kedvük,beléjük bokszolnak,a hajuknál fogva rángatják őket,beléjük rúgnak.Nekem csak arról beszél,hogy másokat,hogy őt nem,de azokkal van,akiket vernek,szóval arra következtettem,hogy őt is bántják,csak fél elmondani,esetleg megfenyegették,vagy ilyesmi.Tanároknak nem szolnak,vagy ha igen,akkor meg nem érdekli a tanárt.Arról nem is akar hallani,hogy elmegy másik iskolába,vagy osztályba,mert igazából szeret abban az osztályban lenni,boldog,de félek,hogy bántalmazzák.Én nem merek felszólalni,mert mi van,ha őt tényleg békén hagyják.Az összes többi osztályban nagy a béke,együtt játszanak a fiúk és a lányok.

2021. febr. 6. 09:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ezek a gyerekek azt fogják otthon előadni hogy van rá magyarázatuk a szüleik pedig elhiszik nekik és a tanárokat nézik majd bolondnak


Hidd el tapasztalatból mondom

2021. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!