Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 2.-os (8 éves) csajszik...

2.-os (8 éves) csajszik milyen ajinak örülnek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 16:58
 1/8 yuda ***** válasza:
71%

- a 8 éves csajsziknak is van már legtöbbször hobbyjuk.Derítsd ki mi lehet az,és vegyél ahhoz:

pl. az én unokahúgom lovacskákat szeret: neki bármi,ami lovacska kitűnő ajándék: akár játékszoftver,akár plüss ló,akár képes könyv,poszter......és ne feledkezzünk el a nőkezdeményről: mindenféle csili-vili szépítőszer,ékszer-természetesen olyan,ami nekik való.

2008. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

hali! gondolom karácsonyra, vagy mikulásra gondolsz!

én nagyon örülnék mondjuk egy szép barbinak vagy csitt-csattoknak a hajamba,színes karácsonyi könyvnek, gyöngyöknek, társasjátéknak,... talán ezeknek! (13/l vagyok:))

bea_angel

2008. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Barbie-s cuccok,babák,ruhák,ékszerek,óra...

Most nagyon menő náluk a High Schoole Musical.

Csatok,kenceficék,gyerekparfüm(pl Disney hercegnős)

Mesefilm...

2008. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Az én 8 éves unokahugomnak múlthéten volt a szülinapja, korcsolyát kapott, nagyon boldog volt. Karácsonyra pedig egy olyan gyerek-laptopot néztünk ki, amin a játékok mellett vannak nyelvtan és matek feladatok is. (6.490 Ft az Auchanban)
2008. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Fontos, hogy mi az amit nagyon szeret csinálni. Az én lányom 8 évesen, ami nem is volt olyan rég, nagy lómániás volt. most 10 és még mindig az. :-) Plüss ló, lovas matrica, lovas naptár, lovas házipapucs, minden jöhetett ami a lóval kapcsolatos.

Nagyon szereti a kreatív, kézügyességgel művelhető játékokat. pl korongozókészlet, gyöngyfűző, kicsi gobelin ami kivarrhat, gyurmaszett. Nem tudom mi a neve, de nagy sikere volt: egy fekete tábla, amihez adnak egy karcoló eszközt és ha a táblán előre megrajzolt vonalakat áthúzza vele, akkor ezüst vagy arany mintát kap. Persze ebből is lovasat kapott.

Ilyen idős korban még nem nézik sokba a ruha ajándékot, kivéve ha pl az egy egyedileg elkészített törülköző, amire ráhímeztetted a nevét és a kedvenc figuráját. Ez osztálykiránduláson nagy becsben lesz! :-) Én 900 ft-ért csináltattam most, 70*140-es méretűt.

Vagy bármi olyan ruhanemű, amin a kedven mesehőse vagy figurája van. A lányom sulijában nagy siker most a Hannah Montana (remélem jól írtam). Bármi ezzel kapcsolatos dolgot adhatsz, amin Ő van rajta.

2008. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
42%

Fuhh, úgy látom nyolcéves körökben igencsak gyakori a lómánia. :D Az én húgom is ennyi idős, és megőrül a lovakért! Neki is bármi ilyesmi ajándék jó. Meg van most ez az aktuális film, a Wall-e, na neki az a másik mániája. Szóval mindenféle azzal kapcsolatos dolgot gyűjt.

Ezt tippnek szántam, hogy kedvenc mesével/filmmel kapcsolatos ajándéknak is örülhetnek. :) Meg ha mondjuk szeret rajzolni, akkor valami frankó színesceruza vagy filctollkészlet. ^^

2008. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%

hat.. faszpumpara gondoltam legelosszor de rajottem, hogy az nem lenne valami jo.


adj neki beutalot vegbeltukrozesre.

2009. márc. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mekkora paraszt vagy te utolsó...
2010. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!