Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25-30 éves "csajszik" leszokta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 éves "csajszik" leszoktak állni 18 évesekkel?

Figyelt kérdés

A mostani 16-17 éves lányok olyan kis gyerekesek, mindíg velük kell lenni, nyafognak össze vissza. Mennyi az esély arra , hogy kifogok magamnak egy 25-30 közöttit? ( Plusz minusz 1,2 év nem számít :) ) Ez a korosztály 30%-a még jár discoba 50 %-a meg szórakozóhelyre , pub-ba élettárs nélkül. Esély?? Egyébként bármikor lehetne barátnőm 16 - 18 éves.

( Tapasztalatlanok , 18 év alattiak kíméljenek.)


2010. aug. 22. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legjobban ez a korosztály kíván! Legalábbis engem 20 éves korom óta! Főképp szexelni akarnak! :D Szerintem nagy esélyed van, csak érteni kell hogy mit jelent ha azt mondja hogy "megbízható nő vagyok" meg hasonlók. Szóval ha nem érted őket mellettük is elmégy :D
2010. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Áhh erre Én is kiváncsi vagyok:D18vagyok Én is és jobban csipázom a 20feletti nőket:)
2010. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Esélytelen!

Inkább a 30 körüliek. Még velük is sok baj van, nemhogy egy 18 éves gyerekkel.


25/N

2010. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálam például esélytelen, inkább a pasi legyen idősebb, és túl a harmincon. Mihez kezdenék egy kisgyerekkel (gondolkodásmódban). 28L
2010. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De most nem a gyerekkel rendelkezőkről beszélek. Olyat bármikor tudok szerezni csak azok kicsit ducik. Tisztelet a kivétel és nem mindről beszélek ám. Erre felé kicsit elhíztak :) Akik szórakozni járnak még...

Am épp ez a lényeg. 18 évesen még fiatalon miért legyünk komolyak? Megy az élet... főleg nyáron. Nektek nőknek se kell mindíg komolynak lenni.

2010. aug. 22. 19:17
 6/12 anonim ***** válasza:

"De most nem a gyerekkel rendelkezőkről beszélek."


A csajok sem azokról beszéltek. :D

2010. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejöttök! 22/L Én pont az idősebbeket kerülöm..
2010. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kizárt.

Bár manapság egyre nehezebb megmondani vkiről ránézésre, hogy hány éves, én is csomószor megállapítpom 18-20 éves fiúkról, hogy jól néznek ki, de ugyanmár... mit csináljak velük?

25/l

2010. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jaaaa. Hogy mit csinálj velük???

Én nem az az egyszerű "gyerekes" 18 lennék ahogy mondjátok.

Nyáron: motorostúrták , rallyverseny , jetskizés.

Mindez szép és jó , de nem egy 17 éves lánnyal akit alig engednek el és mindig mellette kell lenni...

Ebbe untam én bele. Szóval nem az egész nap ágybafekvő 18 -asokról beszélek , de nem is a pénzes beképzeltekről...

Hanem azokról a 18-asokról akik sosem unatkoznak és olyan huszonéves csajokról akik ezekbe benne is lennének...

Nem az hogy jhajjj nekem most nincs kedvem jetskizni.

Meg nem azokról a 10 gyerekkel rendelkezőkről akik olyan dagik h. centíroztatni kell a motorom ha ráül :)


Kedves fiatal szexi hölgyekről:P

2010. aug. 23. 09:38
 10/12 anonim ***** válasza:
han nem nőtt még be a fejük lágya akkor igen :P
2010. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!