Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Imádom a gyerekeket, baj ez...

Imádom a gyerekeket, baj ez 16évesen? L

Figyelt kérdés

mármint nem pedofiliárol van itt szó..csak olyan cukik..a pici lábuk,apro kezük..aranyosak..

16évesen imádom öket.

1.kérdés:ez nincs korán,vagy?

alig várom h legyek gyermekem,de félek hogy nemfogom a megfelelö partnert a gyerekhez megtalálni.. :S

2.kérdés:jogos a félelmem?

3.kérdés:csajok,nök,ti mikor kivántatok egy gyereket?milyen korban?már fiatalon?


2010. júl. 18. 01:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok.Én is alig várom gyerekem legyen,de úgy érzem én már a megfelelő partnert is megtaláltam:)Ő is nagyon gyerek mániás,imádja őket és ő is nagyon várja hogy legyen majd egyszer nekünk:)

Nem hiszem hogy ez baj lenne:)Én is 16L vagyok.De már 9 éves korom óta imádom a gyerekeket(akkor született meg unokaöcsém és felébreztett bennem valamit:D)

2010. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

En mindig nagyon szerettem a kisbabakat. Mindig arra vagytam, hogy legyen egy kistesom. Hat van is egy gyonyoru 18 homnapos hugom, imadom:) Sokat jatszom es foglalkozok vele, nagyon aranyos:)

15/L

2010. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok!

Nem ertem egyesek, hogy tudnak utalni egy olyan edi kisbabat:D

2010. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

ma 10:40 36/N:

gratula a második gyermekedhez :) ha 20voltál mikor az elsö gyereked született akkor most ö is 16éves mint én =)

2010. júl. 18. 14:57
 15/32 A kérdező kommentje:
többi válaszolónak meg köszi a válaszokat..irhattok még :) ilyen kis történeteket is,nyugodtan :)
2010. júl. 18. 14:58
 16/32 anonim ***** válasza:
én 17/L vagyok és szintén imádom a babákat és szeretnék is majd:)szerintem teljesen normális:)
2010. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

köszi, de amúgy már a 3. és 4. baba jön :)

még van egy 3 évesem is , elég nehéz lesz :S:)

36/N

2010. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

oha.4. :) ez igen :) s szeretnél még majd 5.babát is? :P

apuci is ottvan veled? :)

2010. júl. 18. 21:26
 19/32 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok!

Nem ertem egyesek, hogy tudnak utalni egy olyan edi kisbabat:D


úgy hogy szerintem inkább gusztustalanok, mint édik :) ha valaha gyereket akarok majd, inkább örökbe fogadok valami szobatisztát, aki elmúlt már 7 éves...

2010. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

tegnap 22:16 nak :

a babák undoritók??te is voltál egyszer kisbaba!én sem értem hogy valaki hogy beszélhet igy a kisbabákról!még hogy szobatisztát fogadsz majd örökbe!neked nem is kell gyermeket odaadni örökbe!mert nem egy állat a gyerek,hogy szobatiszta legyen!megkell rá tanitani hogy mit szabad s mit nem!már sajnálom a gyereket,akit majd örökbe fogadsz!

2010. júl. 19. 08:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!