Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Imádom a gyerekeket, baj ez...

Imádom a gyerekeket, baj ez 16évesen? L

Figyelt kérdés

mármint nem pedofiliárol van itt szó..csak olyan cukik..a pici lábuk,apro kezük..aranyosak..

16évesen imádom öket.

1.kérdés:ez nincs korán,vagy?

alig várom h legyek gyermekem,de félek hogy nemfogom a megfelelö partnert a gyerekhez megtalálni.. :S

2.kérdés:jogos a félelmem?

3.kérdés:csajok,nök,ti mikor kivántatok egy gyereket?milyen korban?már fiatalon?


2010. júl. 18. 01:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

normális,hogy szereted őket :)

megfogod találni,emiatt ne aggódj,csak idő kérdése,de a család alapításig neked még sok van! ;]


én is sokat gondolkodom,hogy majd hány gyereket szeretnék meg bla-bla...de az még messze van.de fiatal,huszonéves anyuka szeretnék lenni,de természetesen házasság után.

2010. júl. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves lány vagyok és énis imádom őket . Olyannyira édesek.Szerintem nincs korán ahoz hogy szersd őket max ahhoz hogy legyen is :D
2010. júl. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
Minden csaj szereti a kölköket. Ha nem így lenne, nem babáznának. De ameddig nem vagy házasságközeli korban, és nincs fix kapcsolatod, ne tervezz saját gyereket, mert elég sok mindent tönkre is tud tenni, hogy úgy mondjam. Addig is játsz az öcséddel, vagy tanulj tovább ovónéninek:D Nem tudom annak mi a tudományos megfogalmazása. Gyermeknevelési szülőhelyettes pedagógus?
2010. júl. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

:)))


amugy nincs öcsim..tesom sem fiatalabb..én vagyok a legfiatalabb a családban :S:D

2010. júl. 18. 01:21
 5/32 anonim ***** válasza:
Én már 12 évesen szerettem őket, mindig lejárkáltam a térre "babázni", az anyukák is imádtak érte :))) Meg persze a gyerekek!:D
2010. júl. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
én is valahogy úgy kezdtem,12évesen :) a szomszédkisfiuval..aki most 8éves :)
2010. júl. 18. 01:38
 7/32 anonim ***** válasza:
22%

én meg utálom őket és a világért sem akarok magamnak egyet sem, úgyhogy szüljetek helyettem is...

19L

2010. júl. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen anyai ösztön, azért érzed így.
2010. júl. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
hát én is így vagyok vele!! Imádom a kicsiket, nincs tesóm, de rokonságban van 3 pici. Szeretek velük játszani, multkor homokvárat építettünk.
2010. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Nem,szerintem nincs korán :)

Én 18 éves koromban,és 20 voltam amikor megszületett a lányom.Augusztus végén ismét anya leszek,már jó lesz babázni :)

36/N

2010. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!