Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Van, aki kérvényezte, hogy a...

Van, aki kérvényezte, hogy a gyereke előbb mehessen iskolába?

Figyelt kérdés
Biztos vannak,akik 5 évesen vitték elsőbe a gyereket,itt is láttam valahol,hogy írták,hogy a kisfiú szeptemberi születésű,de most kezdte a sulit.Felmerült bennem,hogy vihetném-e hamarabb a kisfiam.Szeptember 2-án született,most 4 éves és ugye két év múlva szept.1 az szombatra esik,így gondolom 3-án kezdődne az iskola,az én kisfiam is már 6 évesen menne.Ez ugyanolyan lenne,mint pl. egy augusztus 29-ei gyereket vinni.Hülyeség lenne?Tudom addig még lesz iskolaifelmérő,de ha megfelelne én beiratnám.Szerintem nagyon okos,és már most végigül egy két órás filmet,nagyon érdeklődő.Szavakat tud leírni.stb.
2016. okt. 1. 16:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom azért ment előbb, mert tiszta kiscsoportba került volna szeptembertől, mert rajta kívül mindenki iskolába ment (vagy mehetett volna egy összeszokott nagyba, új óvónőkhöz). Az óvónők javasolták, hogy vigyem el nevtanba, és gondoljam meg, nem akarom-e elvinni iskolába, bár még nem tölti be a hatot szeptemberig. Nem tudott se írni, se olvasni. Semmi problémája nem volt, soha nem kellett vele tanulni. mi nem bántuk meg.
2016. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem írta az 5 évesen iskolábament, hogy Mo. lakik.


Vannak országok, ahol 5 évesen kezdik az iskolát, 9-11.30 után hazaviszik őket ebédelni, és 1-3-ig visszamennek.

Viszont senkit nem zavar, ha 10 évesen nem tudnak olvasni. Nem szöveget, még a metróállomások neveit sem. Sőt, még érettségizni tud valaki, aki nem tud olvasni, ha igaz amit cikkeznek.

Bár lehet igaz is, mert igen alacsony %-kal értékelik a teszteket, amik főleg választásosak.

2016. okt. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Már másik kérdésnél is írta ezt az 58 éves kort, ott is megkérdeztem, hogy Mo-n lakik, akkor sem válaszolt.


Nem tudom elképzelni, hogy akármelyik Nev.tan. egy 5 éves gyereket enged suliba, ne mondtjátok már. Ha 1-2 hónap hiányzik, akkor oké, de nekem az 5 éves az most töltötte az 5. évét, nem 5,5 vagy 5 éves és 8 hónapos.

2016. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!